Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

52 Orduspor’da Altyapı Harekatı Ordu’nun Çocukları Bu Tesiste Yetişecek   

74
Reklamı Gizle

TFF 3. Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur ve kulübün altyapı teknik sorumlusu Şükrü Bekiroğlu takımın altyapısı durumu ile ilgili Ordu Olay’a açıklamada bulundu. Bekiroğlu, “Hizmete yeni giren Gülyalı tesislerinde çalışmalarımızı yapacağımız için kendimizi şanslı takımlar arasında görüyorum.” dedi

52 Orduspor Kulüp Başkanı Şükrü Bodur, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada,” U-19 ve U-21 takımlarımızı geçen sezon uzak illerdeki gruplara verdiler. Biz hiçbir zaman işin maddi boyutunda olmadık. Bu çocukları oralara otobüslerle göndermek zorunda kaldık. Allah göstermesin yaşanabilecek bir kazada bu çocukların ailelerine ne diyebilirdik. Sezon öncesi bizi Karadeniz grubuna verin diye dilekçe verdiğimiz gibi sözlü olarak görüştük. Olumlu sonuç alamayınca U-19 ve U-21 liglerinden çekilmek zorunda kaldık.

DÜZEN KURMAYA ÇALIŞIYORUZ

52 Orduspor altyapı teknik sorumluluğu görevine getirilen Şükrü Bekiroğlu, yeni bir düzen kurmaya çalıştıklarını söyledi. Batuhan Şenel ve Oğuz Aksu ile birlikte çalıştıklarını ifade eden Bekiroğlu,” Yeni sezona 8 takımla katılacağız. Burada hocalarımızla birlikte başarılı olacağımızı düşünüyorum. Hizmete yeni giren Gülyalı tesislerinde çalışmalarımızı yapacağımız için kendimizi şanslı takımlar arasında görüyorum. Daha önce çalıştırdığım takımlarla çeyrek sahalarda antrenman yaparak sezonları tamamlayabildik. Şimdiki şartlarımız o daha iyi. İlerleyen süreçte takıma birkaç hoca daha takviye edebileceklerini ifade eden Bekiroğlu, Ordu futbolunun eski günlerine dönebilmesi adına altyapılara büyük iş düştüğünü” söyledi.

%d blogcu bunu beğendi: