Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

‘Zaman, Emaneti Geri Alma Zamanıdır!’

197
Reklamı Gizle

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Altınordu İlçe Kongresi, yoğun bir katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Kongrenin en dikkat çeken ismi ise, yeni seçilen İlçe Başkanı Bulut Gürsoy oldu.

Yenilenmiş Kadro, Yenilenen Umut
Gürsoy, kongre sonrası yaptığı açıklamada: “Yenilenmiş kadrolarımızla, umudu yeniden yeşertiyoruz. Özellikle genel seçim sonrası oluşan karamsar havayı dağıtmak adına partimize omuz veren tüm örgütümüze minnettarım.” dedi.

Ayrıca, seçim sürecinin birlik ve beraberlik içinde geçmesine katkıda bulunan Günay Musabaşoğlu ve ekibine özel olarak teşekkürlerini iletti.

Divan Başkanı Atila Şahin’den Tebrikler
Divan başkanlığını üstlenen Atila Şahin, “Bugün, kongre delegelerimizin teveccühüyle bu görevi üstlenmekten onur duydum.” diyerek, görevini liyakatla yerine getirerek devreden Yelda Dalak’a minnettarlığını ifade etti ve yeni seçilen İlçe Başkanı Gürsoy’u tebrik etti.

Bulut Gürsoy’un Hedefi: Emaneti Geri Alma

Seçim sonrasında konuşan Gürsoy, “Kongrelerin kazananı her zaman Cumhuriyet Halk Partisi olmuştur. Şimdi emaneti geri alma zamanı.” ifadelerini kullanarak, yerel seçimlerde partinin hedeflerini net bir şekilde ortaya koydu.

CHP Altınordu İlçe Kongresi, yenilenen kadro ve umutla tamamlandı. Yeni dönemde İlçe Başkanlığını Bulut Gürsoy’un başkanlığında sürdürecek olan CHP Altınordu, yerel seçimlere odaklanarak çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini duyurdu.

%d blogcu bunu beğendi: