Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

“YORULDULAR AMA DEĞDİ”

269
Reklamı Gizle

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) okul öncesi, ilkokul 1’inci ve lise 9’uncu sınıf öğrencilerinin 4 Eylül’de uyum programına başlayacağını bildirmesinin ardından bir çok okul idarecileri yeni öğrencileri için kolları sıvadı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, tüm sınıf ve kademelerde 11 Eylül’de başlayacak 2023-2024 eğitim öğretim yılı öncesinde okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liseye başlayacak öğrenciler için okula uyum programı ve rehberlik uygulamaları hazırlandı.

Uyum programı kapsamında Altınordu Şehit Ali Şahin Odabaşı İlkokulu öğretmenleri yeni öğrencileri için sınıfları şenlendirecek bir çalışmaya imza attı. Okul sıralarında rengarenk balonlar ve çeşitli sürprizlerin hazırlandığı çalışmada, öğretmenlerin duyarlılığı dikkatlerden kaçmadı.

Şehit Ali Şahin Odabaşı İlkokulu Öğretmenleri bir araya gelerek yaptıkları çalışmaları sosyal medyadan paylaşmalarının ardından, “Yoruldular ama değdi, Bütün öğretmenlerimizin emeğine sağlık. 4 Eylül için hazırız, sınıflarımızın şenlenmesini bekliyoruz” ifadeleri yer aldı.

%d blogcu bunu beğendi: