YENİ YATIRIM FIRSATI

174
Reklamı Gizle

Fatsa Belediyesi Dolunay Mahallesi ne yaptığı iş merkeziyle ilçeye vizyon kazandırmaya devam ederken iş merkezlerinin çevresinin alt yapı ve üst yapısının da tamamlanması cazibeyi daha da artırdı.

29 adet yeni dükkân nüfus yoğunluğuyla şehrin büyük mahallelerinden biri olan Dolunay Mahallesi Kınalı Kent Sokağa yapıldı. 3 tanesi dubleks olan dükkanların en küçüğü 55 metrekareden, en büyüğü ise 436 metrekareden oluşuyor. Yeni dükkânlar etrafında üst yapı çalışmaları da tamamlanma aşamasına geldi.

“DOLUNAY İŞ MERKEZİ ÇOK İDEAL BİR YATIRIM”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar  yeni iş merkezlerinin bir yatırım fırsatı olduğunu belirterek, “Dolunay Mahallemiz ilçemizin nüfus yoğunluğu ile en kalabalık ve en güzel mahallelerinden bir tanesi. Şehrin kalbinden uzaklaşmadan mahalle sıcaklığını yaşarken aynı zamanda klasik iş merkezi projelerinin lüksüne ve güvenliğine sahip olmak isteyenler için Dolunay İş Merkezi çok ideal bir yatırım. Dolunay iş merkezimizin olduğu bölgenin de tüm alt yapısını tamamladık ve üst yapısını da bitirme aşamasına geldik. ” dedi.