Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Vali Erol, Ziyaretlerini Sürdürüyor

43
Reklamı Gizle
Vali Muammer Erol, bir yandan Ordu Valiliği görevine atanması dolayısıyla tebriklerini iletmek isteyenleri kabul ederken, diğer taraftan Ordu’nun gelişimi için iş insanlarımızla bir araya geliyor, iade-i ziyaretlerde bulunuyor ve kurumları ziyaret ederek, faaliyet ve çalışmalarıyla ilgili bilgi alıyor.
İade-i Ziyaretlerde Bulundu
Vali Muammer Erol bu maksatla Ordu Ticaret ve Sanayi Odasına, Ordu Sanayici ve İş Adamları Derneğine (ORDUSİAD), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ordu Şubesine iade-i ziyarette bulundu.
İlk ziyaretini Ordu Ticaret ve Sanayi Odasına yapan Vali Muammer Erol, burada OTSO Başkanı Adil Levent Karlıbel ve Oda yöneticileri tarafından karşılandı.
Ordu’nun ekonomisi, gelişmesi, kalkınması üzerine OTSO Başkanı Adil Levent Karlıbel ve yöneticilerle bir süre sohbet eden Vali Muammer Erol, daha sonra OTSO binası içerisinde bulunan Ordu Sanayici ve İş Adamları Derneği(ORDUSİAD)’ni ziyaret etti.
ORDUSİAD Başkanı Burhan Çakmak ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbette bulunan Vali Muammer Erol, sonrasında Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ordu Şubesini ziyaret ederek, Şube Başkanı Servet Altaş ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Kamu Kurumlarını Ziyaret Edip, Brifing Aldı
Vali Muammer Erol, kamu kurumlarının faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgi almak, karşılaştıkları sorun, sıkıntı ve ihtiyaçları yerinde görmek amacıyla gerçekleştirdiği kurum ziyaretlerini de sürdürüyor.
Ordu’da görev başladığı 21 Ağustos 2023 tarihinden buyana İl Emniyet Müdürlüğü, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Muammer Erol, son olarak İl Jandarma Komutanlığı ile İl Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürlüğünü ziyaret etti.
İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Numan Öksüz, İl Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürü Hüseyin Öztürk tarafından Vali Muammer Erol’a bir sunum yapılarak, kurumların personel, bina, araç, teçhizat durumları, yürütülen çalışmalar, verilen hizmetler ve faaliyetler hakkında detaylı bilgilendirmede bulunuldu.
Kurum yöneticilerine verdikleri brifingden dolayı teşekkür eden Vali Muammer Erol, kurum yöneticileri ve personellerine görevlerinde başarı dileğinde bulundu.
%d