Vali Erol, Hane Ziyaretlerine Bugün de Devam Etti

105
Reklamı Gizle
Vali Muammer Erol, Altınordu ilçesinde ikamet eden Şehit Uzman Çavuş Cüneyt Akkuş’un ailesi ile engelli vatandaşımız Belgin Aydın’ı evlerinde ziyaret ederek, hatırlarını sordu.
İlk ziyaretini, Durugöl mahallesinde ikamet eden ve 5 Eylül 2012 tarihinde Afyonkarahisar’da mühimmat deposunda meydana gelen patlamada şehit olan Uzman Çavuş Cüneyt Akkuş’un eşi Songül Akkuş’a gerçekleştiren Vali Muammer Erol, şehit eşi Songül Akkuş, çocukları Enver Efe ile bir süre sohbet ederek, bir sıkıntılarının olup olmadığını sordu ve başsağlığı dileğinde bulunarak, taziye dileklerini iletti.
İkinci ziyaretini Durugöl mahallesinde yaşayan engeli olan Belgin Aydın’ın evine yapan Vali Erol, engelli Belgin Aydın ve eşi Mustafa Aydın’dan   hastalık süreci ile ilgili detaylı bilgi aldı.
Yakalandığı hastalıkla mücadele eden Belgin Aydın, hastalık dolayısıyla ihtiyaç duyduğu ilaç konusu başta olmak üzere sıkıntı ve taleplerini Vali Erol’a anlattı.
Hastalığı nedeniyle kullanmak zorunda olduğu ve Almanya’dan temin edilen ilacın hastaya ulaşması noktada gerekli talimatları veren Vali Erol, ayrıca Belgin Aydın için ihtiyaç duyulan tekerlekli sandalyenin temin edilerek, kendisine teslim edilmesini sağladı.
Aydın ailesi gösterdiği yakın ilgi ve ziyareti dolayısıyla Vali Muammer Erol’a teşekkür etti.