USİAD VE NECEF  TİCARET ODASI ARASINDA  İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

55
Reklamı Gizle

Uluslararası Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (USİAD) ile Necef Ticaret Odası arasında iş birliği protokolü imzalandı.
Irak’ın Necef  şehrini ziyaret eden USİAD, burada önemli bir ticari anlaşmaya imza attı. Necef Müteahhitler Birliği Başkanı  ve Necaf  Sanayi Odası Başkanının da bulunduğu bir programda Necef  Ticaret Odası ile bir araya gelen USİAD Genel Başkanı Nevaf Kılıç ve yönetimi, iş birliği protokolü imzaladı.
İki ülke arasındaki işbirliğini arttıracak ve Irak ve bölgeye hizmet edecek anlaşmadan Türk şirketleri faydalanabilecek.

TÜRKİYE ŞİRKETLERİNE YENİ KAPILAR AÇILACAK
Çalışmayla ilgili açıklama yapan USİAD Genel Başkanı Nevaf Kılıç, “Türkiye’nin ortadoğu daki etkisini arttıracak, ticari anlamda ülkemize yeni vasıflar ve etkiler kazandıracak çalışmalara devam ediyoruz. Bu kapsamda Necef ’te  attığımız imza ile Türkiye şirketlerimize yeni kapıları araladığımız kanısındayız. Necef Dini bir şehirdir yıllık 100 milyondan fazla turist ziyaret ediyor.
“Necef geniş Tarım arazilerine sahip bir il, tarım alanında ve ihtiyaçları olan her sektörde iş birliği ile ortak çalışmalar yapabiliriz” dedi.

İKİ ÜLKE ARASINDAKİ TİCARET HACMİNİ ARTIRACAĞIZ
“Türkiye’nin en önemli ticaret partneri olan komşusu Irak ile ticari hayatının zenginleşmesi ve iki ülke arasındaki ticaret hacminin artmasına çok önem veriyoruz. Bizler de USİAD olarak adımlarımızı iki ülkenin çıkarına atmaya devam edeceğiz.
İş birliğinin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür eder, Necef ‘te  gösterilen nazik karşılama ve misafirperverlik için dostlarımıza şükranlarımızı sunarız. Eminiz ki bu süreç Irak ve Türkiye için hayırlara vesile olacak” şeklinde konuştu.

%d blogcu bunu beğendi: