Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Ünye’nin Vizyon Parkı “Batı Park” Açılıyor

83
Reklamı Gizle

Ünye Belediyesi, kentin vizyon projelerinden biri olan BATIPARK Projesi’ni hayata geçiriyor. Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, projenin tanıtım toplantısında yaptığı açıklamada, “68 dönümlük alanda oluşturacağımız BATIPARK Projemizde Engelsiz Plaj, Karavan Park, Ünye Manyetik Kum Havuzları başta olmak üzere birçok donatı yer alacak. Projemiz Ünye’mize hayırlı olsun” dedi.

BATIPARK Projesi, Ünye’nin çehresini değiştirecek önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Proje kapsamında, 68 dönümlük geniş bir alanda çeşitli rekreasyonel ve turistik olanaklar sunulacak. Engelsiz Plaj, özellikle engelli vatandaşların deniz keyfini çıkarabileceği bir alan olarak planlanmıştır. Karavan Park ise şehir dışından gelen ziyaretçiler için konaklama imkanı sunacak ve bölgenin turizm potansiyelini artıracak.

Ünye Manyetik Kum Havuzları ise benzersiz bir deneyim sunacak olanaklardan biri olarak öne çıkıyor. Bu özellikle çocuklar ve aileler için eğlenceli ve dinlendirici bir aktivite olacak. Projede yer alacak diğer donatılar da kent sakinlerinin ve ziyaretçilerin keyifli vakit geçirebilecekleri alanlar olarak tasarlanmıştır.

BATIPARK Projesi, Ünye’nin turizm potansiyelini artırarak ekonomik ve sosyal açıdan olumlu etkiler yaratması bekleniyor. Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’nın liderliğinde hayata geçirilecek olan bu proje, şehre yeni bir soluk getirecek ve bölgenin cazibesini artıracak.