ÜNYE’DE CUMHUR İTTİFAKI BULUŞMASI

194
Reklamı Gizle

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, AK Parti Ordu Milletvekili, Milli Eğitim Eski Bakanı ve Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Mahmut Özer ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Milletvekili Özer, “Cumhur ittifakı Türkiye’de Cumhuriyet’in İkinci Yüzyılının Türkiye Yüzyılı olabilmesi için çok önemli bir dayanak teşkil ediyor” dedi.

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, AK Parti Ordu Milletvekili, Milli Eğitim Eski Bakanı ve Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Mahmut Özer ile birlikte Cumhur İttifakı ortağı MHP Ünye İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Ziyarette Cumhur ittifakının birlik ve beraberliğine vurgu yapılarak Türkiye Yüzyılı’na yaptığı kazanımları anlatıldı.

Başkan Hacıimamoğlu, “Ünye’de Tek Yürek Olduk”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu, “Cumhur ittifakının bir paydası olarak genel seçimlerde nasıl özveri ile çalışmışsak yerel seçimlerde de tek yürek olup Hüseyin başkanımızla, değerli abimizle yine omuz omuza çalışacağız. Genel seçimlerde almış olduğumuz sonucun daha da fazlasını sahaya yansıtmak suretiyle alacağımıza inanıyorum” dedi.

Başkan Alparslan, “Sayın Cumhurbaşkanımıza Ordu’da 20’de 20 Sözü Verdik”

AK parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan yaptığı konuşmada “Nazik kabulleriniz için teşekkür ederim. 2019’da Cumhur ittifakı ortağımızla %59’a varan oy oranıyla aldığımız seçimin üzerinden 5 yıl geçti. Biz Cumhurbaşkanımıza geçen ay Ankara’da yaptığımız toplantıda yine ortağımıza ve sizlere güvenerek yüzde yetmiş ve 20’de 20 sözü vererek ayrıldık. İnşallah bu zafere hep birlikte ulaşacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Tavlı, “Ünye’de Beklenen Hizmeti Sergiledik ve Sergilemeye Devam Edeceğiz”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Ünye’de Cumhur İttifakının 2019 seçimlerindeki başarısına değinerek, “2019 yılında Cumhur ittifakı olarak Ünye’de birlikte başarıya imza atarak %59 gibi ortalama bir oy oranıyla burada göreve geldikten sonra hep birlikte Cumhur ittifakı olarak ve aynı zamanda değerli siyasi büyüklerimizle birlikte Ünye’nin meselelerini ve sorunlarını bir bir çözmek üzere yola çıktık. Bu konuda önemli bir mesafe katettik. Allah’a şükürler olsun o günden bugüne hep birlikte Ünye’de beklenen bir hizmeti sergileyerek ve aynı zamanda görev süremiz içinde yaptığımız çalışmalarla beklentilere gereken seviyede karşılık vererek bugünlere geldik. Bugün de mevcut, devam eden işlerimizi ve aynı zamanda da yeni projelerinizi hayata geçirmek üzere Cumhur ittifakı olarak milletimizin karşısına çıkmış bulunmaktayız ve beraber uyum içerisinde de şehrimizde seçim sürecini de götürmekteyiz. Allah’ın izniyle buradan da başarıyla çıktıktan sonra inşallah kaldığımız devam eden hizmetlerimizi yeniden hayata geçirmek ve onları da tamamlamak üzere el birliği ile çalışacağımızı ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

Başkan Altaş “Cumhurbaşkanımızı Ordu’muzda Ağırladık”

AK Parti İl Başkanı Selman Altaş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu ziyaretini değerlendirerek, şu ifadelere yer verdi; “Sayın Cumhurbaşkanımızı, genel başkanımızı Ordu’muzda ağırladık. Gördük ki Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur ittifakımıza halkımızın teveccühü hiç azalmamış. Biz de bu süreci kol kola girerek başarıyla götüreceğiz. Cumhur İttifakı olarak Ordu’da 20’de 20 yapacağız.”

Milletvekili Özer, “Cumhur İttifakı Türkiye Yüzyılı İçin Önemli”

Cumhur İttifakının Türkiye ve Dünya için önemine dikkat çeken Ordu Milletvekili Mahmut Özer, “Gerçekten Cumhur ittifakı Türkiye’de Cumhuriyetin İkinci yüzyılının Türkiye yüzyılı olabilmesi ile ilgili çok önemli bir dayanak teşkil ediyor. Ve sadece Türkiye’de değil dünyada da bu ittifakın yol açacağı barış ve huzur ortamına ihtiyaç var. Ordu’da da Cumhur ittifakının gerçekten birlik beraberlik içerisinde süreçleri yönetmesini görmekten de büyük memnuniyet duyuyorum. Birlik beraberliğimizi ne kadar arttırabilirsek Allah yapmış olduğumuz işlere o kadar bereket verir. Gerçekten birlik beraberliğin olduğu yerde çözülemeyecek hiçbir problem yok. Bizler sizlerin hizmetkarıyız, hizmetinizdeyiz. Sizlerin problemlerini çözmek, her geçen gün sizlerin yaşamınıza güzellik katmak için tüm arkadaşlarımızla birlikte inşallah el birliği yapacağız. Ben bu sürece vermiş olduğunuz destek nedeniyle sizlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.