Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE KOLAYLIK

548
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, Ordu Üniversitesine kayıt yaptıran öğrencilerin ulaşımda güçlük çekmemesi ve vize işlemlerinde yoğunluğu azaltmak amacıyla Ordu Üniversitesi Merkez Yerleşkesi Morfoloji binasında ‘Yeni Kart Başvurusu ve Vize Yenileme Bürosu’ açıyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile 4 yıldır kurulan ORDUMKART başvuru ve vize yenileme büroları ODÜ kampüsünde 2 Ekim tarihinde hizmet vermeye başlayacak.

2023-2024 eğitim-öğretim dönemi için Ordu’yu tercih eden üniversite öğrencileri için her yıl çalışma yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi, öğrencilerin toplu taşımada kullandıkları ORDUMKART’lara kolayca ulaşması ve yaşanabilecek yoğunluğu en aza indirmek için geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi ODÜ kampüsüne stant kuracak. Üniversiteye yeni kayıt yaptıran ve vizesi biten öğrenciler bu stantlarda kolaylıkla işlemlerini tamamlayabilecekler.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından 2 Ekim Salı günü ODÜ Merkez Kampüsü Morfoloji binasında kurulacak olan stantta öğrenciler başvurularını kolaylıkla yapabilecekler. Başvuru esnasında öğrencilerden 1 adet güncel (son 6 ay) vesikalık fotoğraf ve bir defaya mahsus 50 TL kart ücreti alınacak.

%d blogcu bunu beğendi: