Ulaş Tepe CHP Ordu İl Başkanlığı Önünde Halka Seslendi

155
Reklamı Gizle

CHP Altınordu belediye başkan adayı Ulaş Tepe CHP Ordu İl başkanlığı önünde halka seslendi

Altınordu’da sandıkların yaklaşık yarısının  açılmasından sonra AA verilerine göre yüzde 49.33 oy alan CHP Altınordu Belediye Başkan adayı Ulaş Tepe, CHP Ordu il başkanlığı önünde biriken kalabalığa seslendi. Ak Parti adayı Aşkın Tören ise yüzde 35.88 oy aldı. İl Başkanlığı önünde biriken yoğun kalabalık, Ulaş Tepe sahneye çıkana kadar şarkılar söyleyerek coşkulu bir bekleyiş içindeydi.

İlk olarak Altınordu ilçe başkanı Bulut Gürsoy söz aldı. Gürsoy konuşmasında şunları söyledi:

Daha çok çalışacağız, yeni hedefler koyacağız, tekrar sokaklara çıkacağız çalışmaya devam edeceğiz. İlçe yönetimine çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum, onlar benim şansım. Diğer şansım ise Ulaş tepe. Kimsenin şüphesi olmasın. 5 yılda 15 yıllık çalışacağız. Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi az zamanda çok ve büyük işler yapacağız.

arkasından söz alan Ordu İl Başkanı Bülent Akpınar ise şunları söyledi;

Değerli Ordulular bugünkü güzel hava bir şeylerin değişeceğini fazlasıyla gösteriyordu. 19 ilçe başkanına ve tüm ilçelerin üyelerine teşekkür ediyorum. Özellikle de Ordu Büyükşehir Belediye adayımız sayın Zekai Sana’ya teşekkür ediyorum. Büyükşehirde tabii ki üzgünüz ama Altınordu’yu kazanmaktan dolayı herkese ve özellikle Ulaş Tepe’ye çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Çamaş’a kadın ele değdirecek olan Leyla başkanıma teşekkür ediyorum teşekkür ediyorum. Altınordu başta olmak üzere bütün ülkeyi kırmızı yapmaya kararlıyız. ve bu kırmızı herkes için değişimin umudu olacak. Bu zalim iktidarı bugün yakılan kıvılcım ile en yakın zamanda göndereceğiz. Atamıza ve bu toprağın altında yatanlara ve özellikle gençlerimize borcumuz var. İktidarı en yakın zamanda göndereceğiz. Ordu’da her şey yeniden başlayacak.

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi.

Sevgili yol arkadaşlarım Atatürk’ün partisinde Türkiye ittifakıyla kazanacağız dedik ve öyle kazanıyoruz. Ak Partili vekile televizyonda dedim ki; Bak Sadece Ordu’da değil Trabzon ve Zonguldak dahil Karadeniz şeridindeki bütün ilçeleri kazanacağız dedim. Şimdi gördü mü gününü. CHP Türkiye’de Ak Partiyi geçerek birinci parti oldu. Biz Ak Parti ve MHP’li kardeşlerimizde dahil herkesle Türkiye ittifakı olacak. Ordu’daki hiçbir kardeşimizi siyasi görüşü fark etmeksizin hiç üzmeyeceğiz. Sizlere çok teşekkür ediyorum.

Adıgüzel’in ardından mikrofona gelen isim CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun oldu.

Seyit Torun:”10 yıl sonra Ordu’ya tekrar CHP bayrağını diktik. Bütün emeği geçenlere ve özellikle Ulaş Tepe’ye çok teşekkür ediyorum. Yolumuz uzun, gençliğimiz var. Daha çok güneşli günler göreceğiz. İnşallah iktidara geleceğiz. Bunun ışığı bu gece yandı. Gerçekten çok çalıştık ama değdi. Ulaş Tepe mazbatayı aldıktan sonra bütün Altınordu’yu kucaklayacak ve tarih yazacak. Teşekkürler Altınordu, Teşekkürler Ordu, Teşekkürler Türkiye.” ifadelerini kullandı.

Ulaş Tepe ise açıklamalarında şu ifadelere yer verdi.

Siyasi parti ayrımı yapmadan bize destek olan bütün hemşerilerime merhaba. Bu saatten sonra herkesi kucaklayarak herkesin derdine derman olacak işleri hep beraber yapacağız. Kapı kapı dolaştık esnaf esnaf dolaştık ve başardık. Diyoruz ki BAŞARDIK, BAŞARDIK BAŞARDIK. Daha görecek çok güzel günlerimiz var. Daha güzel işleri hep beraber yapacağız. Bizimle ilgili söylenen her şeyi unuttuk. Tertemiz bir sayfa açıyoruz.2019 yılında evladınız Ulaş Tepe Gülyalı’nın ardından Altınordu’nun evladı oldu. Bu yol uzun bir yol bu yol meşakkatli bir yol Altınordu bizim yanımızda olduğu sürece daha güzel başarılara imza atacağız.

İl başkanlığı önüne biriken kalabalık “Altınordu’ya bahar geldi” sloganları attı.