ÖZDEMİR, “BAŞKANIMIZ BURUNUCU MAHALLESİ’NİN FOTOĞRAFINI DEĞİŞTİRDİ”

159
Reklamı Gizle

Ünye Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı Burunucu Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. 5 yılda yapılan hizmetlerle Burunucu Mahallesi’nin alt yapı ve üst yapısını baştan sona yenilediklerini ifade eden Başkan Tavlı hizmetlerin devamı için mahalle sakinlerinden destek istedi. Mahalle Muhtarı Kemal Özdemir “Başkanımız Mahallemizin fotoğrafını değiştirdi” diyerek Başkan Tavlı’ya teşekkür etti.

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı mahalle ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. Burunucu Mahallesi’nde mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Tavlı mahalleye son dönemde yapılan hizmetleri değerlendirdi.

“Burunucu Mahallesi’ni Yeniledik”

Burunucu Mahallesi’ni alt yapı ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra doğalgaz, meydan projesi gibi hizmetlerle de buluşturduklarını söyleyen Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “2019 yılında projelerimizi anlatmak için bir araya gelmiş ve sizlerle birlikte bu şehri hizmetlerle buluşturacağımızı ifade etmiştik. Sizin verdiğiniz vize ile hizmet yolculuğumuza çıktığımız o günden itibaren şehrimize geleceğe taşıyacak projeler ürettik. Ekonomik anlamda belediyemizi güçlendirdikten sonra kırsal mahallelerimizdeki yol sorununu beton yolla çözüme kavuşturduk. Burunucu Mahallemizde ise vatandaşlarımızın doğalgaza ulaşma imkanı sağlanmasıyla birlikte elektrik hatlarının yer altına alınması, alt yapı ve üst yapı çalışmaları yaparak 40-50 yıllık şehre yakışmayan görseli değiştirdik. Bütün cadde ve sokaklarını yenilediğimiz mahallemizde ayrıca meydan düzenleme çalışması da yaparak mahallemize kazandırdık. Burunucu Mahallesi’ni Ünye’nin yaşanabilir mahallesi haline dönüştürdük. 31 Mart’ta vereceğiniz destek ile şehrimizin geleceğine yönelik hizmet ve projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Alparslan, “Belediye Başkanımız Verdiği Her Sözü Yerine Getirdi”

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan yaptığı konuşmada, “31 Mart seçimleri dolayısıyla sahaya çıktık. Alnımız ak, başımız dik olarak sizlerin karşısındayız. 2019 seçimlerinde başkanımız sizlere verdiği vaatleri yerine getirdi. Vaatlerini %98 oranında tutturan bir belediye başkanımızla çalışmaktan dolayı onur duyuyoruz. 31 Mart’ta bir kez daha desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Muhtar Özdemir, “Başkanımız Mahallemizin Fotoğrafını Değiştirdi”

Burunucu Mahallesi Muhtarı Kemal Özdemir ise “Burda bayram var” diyerek başladığı konuşmasında Başkan Tavlı’nın yaptığı hizmetler nedeniyle mahallenin fotoğrafını değiştirdiğini söyledi. Özdemir konuşmasını şöyle sürdürdü; “Allah razı olsun Sayın başkanım bu mekana gelerek bizlere yapacağı hizmetleri anlattı. Bu mekan uğurlu mekandır. Biz de başkanımıza güvendik ve destek verdik. Başkanımız yaptığı hizmetlerle mahallemizin çehresini, fotoğrafını değiştirdi. 31 Mart’ta da kendisine başarılar diliyoruz.”