Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

MÜDÜR BEKYÜREK, SEMİNER ÇALIŞMASINDA

305
Reklamı Gizle

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarda yaklaşık 20 milyona yakın öğrencinin 2023–2024 yeni Eğitim-Öğretim yılında 11 Eylül’de ilk ders başı yapmasına saatler kala, Ordu genelinde tüm okullarda da hummalı hazırlıklarda devam ediyor.

Yapılan hazırlıklar nedeniyle Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek, Şube Müdürü Sezayi Okutan Altınordu 15 Temmuz İlkokulunu ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Altınordu 15 Temmuz İlkokulu’na yeni görevlendirilen Müdür Hasan Tomakin’e “Hayırlı Olsun” dileklerini ileten Bekyürek, okulda da çeşitli incelemelerde bulundu.

Müdür Bekyürek Seminer Çalışmasında

Okulda görev yapan öğretmenlerin seminer çalışmasına katılan Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek,  sonrasında ise öğretmenlerle temel eğitim alanında yapılan yenilikler, yabancı uyruklu öğrencilerin okula uyum çalışmaları, okulda yürütülecek sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler, ilkokullarda yetiştirme programı, öğrencilerde kütüphane kullanımı ve kitap okuma alışkanlığının kazandırılması konularında sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu.

Bekyürek daha sonra öğretmenlere başarılı bir eğitim yılı temennisinde bulunarak ziyaretinin son bölümünde okulun birimlerini gezdi.

Bir yanıt yazın