Küçürek Öykü Yarışmasının Ödül Töreni Gerçekleştirildi

158
Reklamı Gizle

Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından resmî ve özel okul/kurumlarda, eğitim öğretim hizmetleri sınıfında fiilen görev yapmakta olan yönetici ve öğretmenler arasında düzenlenen “Kapı” temalı küçürek öykü yarışmasının ödül töreni düzenlendi.

Yarışmanın sonucunda, Zuver Kaya Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Özel Eğitim Öğretmeni Sevil Şentürk birinci, Vilayetler Hizmet Birliği Adil Karlıbel İlkokulu Sınıf Öğretmeni Gül Aksoy ikinci, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Turan Aksoy üçüncü olurken özendirme ödüllerini ise Adil Karlıbel Özel Eğitim Meslek Okulu Özel Eğitim Öğretmeni Şulen Kumcu ve Bayadı Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Özlem Tali paylaştı.

Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen ödül töreninde Altınordu Kaymakam Refiki Recep Ali Çolak ile Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek başarılı olanlara ödüllerini verdi.

Ödül töreninde öğretmenlerle yarışma ve eserleriyle ilgili sohbet edilirken, program sonunda Altınordu Kaymakam Refiki Recep Ali Çolak ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Onur Bekyürek, öğretmenleri tebrik ederek onlara plaket ve hediyelerini verdi.

Program hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.