GÜLER’DEN 19 İLÇEYE MÜJDE

214
Reklamı Gizle

Büyükşehir Belediyesi, Başkan Güler öncülüğünde 2019’dan bu yana yapmış olduğu 2200 kilometre asfalt ve beton yol çalışması ile ulaşımda, 1900 kilometre içme suyu ve kanalizasyon hattı ile altyapıda kırılması güç rekorlara imza attı.

19 ilçenin tamamında Ordu tarihinin en geniş kapsamlı yatırımları hizmete sunuldu. Rekorları tazeleyeceklerini ve ilçelerin cazibesini artırmaya devam edeceklerini belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, kırsalda kalan ilçeler başta olmak üzere 19 ilçenin tamamına yeni yatırım müjdeleri verdi.

Başkan Güler 19 ilçenin tamamına Semt kreşleri ve gündüz bakım evleri, Kapalı Çocuk Eğlence Merkezleri, Sosyal Tesisler, Engelsiz Yaşam Merkezleri, Kadın Aktivite ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri, Nevmekan Gençlik Kütüphaneleri, Yaşlı Yaşam Merkezleri, Kırsal Otobüs Terminalleri ile Açık ve Kapalı Otoparklar kazandıracaklarını duyurdu.

Başkan Güler ayrıca yeni yatırım programı ile 2 yıl içerisinde de sorumluluk alanlarında bulunan tüm yol ve alt yapı çalışmalarının tamamlanacağını belirtti.

Sosyal medyadan yapılan paylaşım kısa sürede büyük etkileşim aldı. Vatandaşlar heyecanla bekledikleri yatırımlar için Başkan Güler’e teşekkür etti.