Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

FİSKOBİRLİK’TEN DAVET: “SİZİ BEKLİYORUZ”

329
Reklamı Gizle

Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK), tüm fındık üreticilerini bu alım sezonunda Birliğe ortak olmaya ve fındık vermeye davet etti. Birlikten yapılan açıklamada, “Bu sezonda üreticilerimizi en yakın Kooperatiflerimize bekliyoruz” çağrısı yapıldı.

Fiskobirlik 21 Ağustos’ta başladığı 2023–2024 yılı fındık alım döneminde, 50 Kooperatif ve uzman ekiplerle üreticilerin mahsullerine değer katmak amacıyla bütün üreticileri en yakın kooperatiflerine beklediklerini açıkladı.

Yapılan açıklamada, “Fiskobirlik olarak 21 Ağustos’ta başlamış olduğumuz 2023–2024 yılı fındık alım döneminde, 50 Kooperatifimiz ve uzman ekiplerimizle birlikte, üreticilerimize hizmet sağlamayı ve mahsullerine değer katmayı sürdürüyoruz. Bu doğrultuda bütün üreticilerimizi en yakın Kooperatiflerimize bekliyoruz. Ürün teslim sürecinde yoğun talep nedeniyle Kooperatiflerimizde zaman zaman yaşanabilen aksaklıklar nedeniyle müstahsillerimizden özür dileriz. Fiskobirlik’i tercih eden bütün üreticilerimize teşekkür eder, bol ve bereketli bir sezon dileriz” denildi.

%d