EMEKLİYE İYİLEŞTİRME SİNYALİNİ MHP VERDİ

240
Reklamı Gizle

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, yaklaşan mübarek ramazan ayı öncesinde partisinin Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin emekliler için önemli açıklamalarda bulunduğunu belirterek enflasyonla mücadelenin başarıya ulaşacağını söyledi.

Milletvekili Şanlıtürk, yaptığı açıklamada; “Enflasyonla mücadelenin başarıya ulaşacağına inanıyoruz. Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi, emekli maaşları için de “Gerekli iyileştirmeler cömertçe yapılacak” dedi.

İYİLEŞTİRME SİNYALİNİ BAHÇELİ VERDİ

Kamuoyunda yeniden tartışma konusu olan emekli maaşlarıyla ilgili dikkat çeken ifadeler kullanan Devlet Bahçeli, sözleriyle milyonlarca emekliyi heyecanlandırdı. Mevcut maaşın yetersizliğinden bahseden Bahçeli, maaşlara iyileştirme sinyali verdi.

Bahçeli; “Ekonomik sorunların üstesinden gelinecektir. Hayat pahalılığı kaderimiz değil, bitecektir. Emeklilerimizin çağrıları haksız değildir, gerekli iyileştirmeler cömertçe yapılacaktır. Enflasyonla mücadele başarıya ulaşacak, fiyat ve finansal istikrar Türkiye ekonomisinin zincirlerini kıracaktır. Faiz, döviz ve enflasyon siperine yatıp ekonomik ve siyasi istismar operasyonunu dört bir koldan ilerletenlerin hevesleri kursaklarında kalacak” diye konuşmuştu.

MECLİSTE ÇALIŞMALAR YOĞUN GEÇİYOR

Meclisteki çalışmaların yoğun bir şekilde sürdüğünü de kaydeden Milletvekili Şanlıtürk, Ordu’da yapılması planlanan ve yapılmakta olan yatırımların da aksamaması ve hızlandırılması için işlemlerin takipçisi olduğunu kaydetti.

CUMHUR İTTİFAKI ZAFERLE ÇIKACAK

Meclisteki çalışma ofisinde de boş durmayan Milletvekili Şanlıtürk, ağırladığı ziyaretçilerin, sorun, talep ve beklentilerine de kulak vermeye devam ediyor. Çözüm noktasında üstün performans gösteren Şanlıtürk, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde de Cumhur İttifakının 1 Nisan’da zaferle çıkacağına yürekten inandığını söyledi.