CHP’Lİ ÇELİK ADAYLIĞINI AÇIKLADI

556
Reklamı Gizle

Serkan Çelik CHP’den Altınordu Belediye Başkanı Aday Adayı olduğunu. Çelik Altınordu Belediyesine Aday Adaylığını açıklayan ilk isim oldu.

Serkan Çelik Sosyal Medya Hesabından Yaptığı Açıklamada Şu İfadelere Yer Verdi;

“Bugün şahsım için, Altınordu ilçemiz için, tarihi bir gün. Ömrümün yarısını siyasete ayırmış bir arkadaşınız olarak hayatımın hiç bir günü kavga eden, ötekileştiren bir kimliğe sahip olmadım, ne yaptıysam hep karşı tarafı üzmeden hareket etmeyi doğru buldum. Hiç bir arkadaşımı, hemşerimi hangi partiye oy verdin diye sorgulamadım, ona göre davranmadım. Ne yaptıysam, incinsen de inciltme, düşmanın bile insan olduğunu unutma düşüncesinde oldum.

Hep Ordu ile ilgili Altınordu ile ilgili hayallerim oldu, sizler gibi, her bir hemşerim gibi şehrimizi çok ama çok seviyorum, ve bu şehre bir borcum olduğuna inanıyorum, hizmet etmeliyim, sosyal belediyeciliği yeniden inşa etmeliyim, insan ayrımı yapmadan, inançlara saygılı laikliği yaşatan bir anlayışa sahip olmalıyım.

Evlatlarımızın yurt sorunundan, kreş sorunundan, Alzheimer hastalarına kadar ,şehrinin her bir derdine derman olmalıyız, düşüncesiyle 2024 yılında yapılacak olan Yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisinin Altınordu belediye başkan aday adayı olarak bugün itibariyle gece gündüz demeden sabah ışıkları ile birlikte çalışmalarımıza başlıyoruz, aday adayı olarak sahalara erken çıkacağız, çünkü sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmamalıyız.

Cumhuriyet Halk Partisi il başkanım, ilçe başkanım ve milletvekillerimiz ile uyumlu bir çalışma ile 2024 yılı yerel seçimleri sonucunda hep beraber diyeceğiz ki hoşgeldin sosyal belediyecilik, hoşgeldin hizmet belediyeciliği, çocukların, gençlerin, kadınların kardeşi olmak, büyüklerimin hayır dualarını almak için yollarda olacağım.

Hedeflerimiz ve projelerimiz profesyonel kadrolar tarafından hazırlanıyor, bazılarının hayal edemeyeceği ama bizlerin çoktan ön çalışmasını yaptığımız projeler ile Altınordu sadece Türkiye’nin değil dünyanın parlayan yıldızı olacak. “ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir