Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

BÜYÜKŞEHİR, ORDU’DA ASFALT VE BETONSUZ YOL BIRAKMAYACAK

424
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Gölköy’ün Sarıca Mahallesi’nde beton yol çalışmalarını tamamladı. Toplam 1,3 kilometre olan çalışma ile mahalle sakinlerinin yıllardır hasret duyduğu yatırım tamamlanmış oldu.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili Ordu’da, asfalt ve beton yol çalışmaları devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve grup yollarını standardı yüksek bir yapıya dönüştürüyor.

19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, hayata geçirdikleri projelerle ilçelerin kaderini değiştiriyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde yılların kangren olmuş sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

BÜYÜKŞEHİR’İN ÇALIŞMALARI TAM GAZ DEVAM EDİYOR

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Gölköy’ün Sarıca mahallesinde başlattığı beton yol çalışmasını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu. Yıllardır süren çamur ve toz eziyetinden kurtulan mahalle sakinleri Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ederek yapılan hizmetten memnuniyet duyduklarını belirttiler. Toplam uzunluğu 1,3 kilometre olan beton yol sonrası V kanal için de çalışma başlatıldı.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Güzergahtaki beton yol çalışmaları mahalle halkı tarafından sevinçle karşılandı. Yıllar süren hayalleri gerçek olan mahalle sakinleri, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

%d blogcu bunu beğendi: