BEKYÜREK, ““SİZLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATISINIZ”

244
Reklamı Gizle

2023-2024 Eğitim Öğretim yılı nedeniyle Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek bir mesaj yayınladı.

Yeni Eğitim-Öğretim yılı nedeniyle öğrenciler ve öğretmenlerle duygularını paylaşan Müdür Bekyürek, “ Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizle birlikte 2023-2024 eğitim öğretim yılına erişmenin heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin 100.yılında Altınordu eğitim ailesi olarak tüm hazırlıklarımız yaptık. Pazartesi günü ilk ders zilinin çalmasıyla birlikte 2023-2024 eğitim öğretim yılına başlıyoruz” dedi.

“Sizler Geleceğimizin Teminatısınız”

Öğrencilerin üzerinize düşen ödev ve sorumluluklarının gereğini yapacağına güvenin tam olduğunu ifade eden Bekyürek, “ Sizler ülkemizin geleceğinin teminatısınız. Bu bilinçle eğitim hayatınıza başlayıp derslerinize gayretli bir şekilde çalışmanızı, kendinizi çağın gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatmanızı, ülkemizi çağdaş uygarlıklar seviyesine çıkartacak milli ve manevi değerlerimize sahip çıkacak bireyler olarak yetiştirmenizi bekliyoruz. Bu doğrultuda üzerinize düşen ödev ve sorumluluklarının gereğini yapacağınıza güvenim tamdır” diye konuştu.

“Ülkemizin Geleceği Çalışma Gösterdiniz”

Öğrencilerin yetişmesinde verdikleri mücadeleden dolayı öğretmenleri de unutmayan Bekyürek, “Ülkemizin geleceği öğrencilerimizin yetişmesi adına bugüne kadar özverili bir çalışma gerçekleştirdiniz. Yeni eğitim öğretim yılında da öğrencilerimizin akademik, sosyal, sportif, sanatsal ve kültürel alanlarda yetişmeleri adına taşıdığınız sorumluluğun bilinciyle görevinizi ifa edeceğinizi biliyorum. Öğretmenlerimiz ve eğitim çalışanlarımıza, eğitim öğretim süreçlerine verecekleri katkıları dolayısıyla şimdiden canı gönülden teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir