Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Başkan Tiyaloğlu’nun Öğretmenler Günü Mesajı

41
Reklamı Gizle

Ak Parti Ünye İlçe Kadın Kolları Başkanı Ecz.Neşe Akgül Tiyaloğlu 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Ak Parti Ünye İlçe Kadın Kolları Başkanı Ecz. Neşe Akgül Tiyaloğlu mesajında, “Öğretmenlerimizin sorumluluk duygusu gelişmiş, geçmişin ışığında geleceğe bakabilen, güzel ahlak sahibi, insana ve değerlerine saygılı, okuyan, araştıran, sorgulayan, yorumlayan, milletine ve ülkesine bağlı nesiller yetiştirmeleri, geleceğimize yapılacak en büyük yatırımdır. Bu çerçevede öğretmenlerimizin hızla gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmaları, yenilikleri öğrencilerine aktarmaları, geleceğin yöneticileri olan gençlerimizin zamanı yakalaması açısından büyük önem taşımaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Atatürk’e bir kez daha minnet ve şükranlarımı sunuyor, bu kutsal ve onurlu mesleği yürütmekteyken ebediyete irtihal eden öğretmenlerimizi şükranla anıyorum. Başöğretmen Atatürk’ün Cumhuriyet’i yeni nesillere, yeni nesilleri de öğretmenlere emanet ettiğini bir kez daha hatırlatıyor, tüm öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü kutluyor, esenlikler diliyorum” dedi.

%d blogcu bunu beğendi: