Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

BAŞKAN TAVLI, ZABITA TEŞKİLATININ 197. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

406
Reklamı Gizle

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ünye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelini makamında ağırlayarak kuruluş yıldönümlerini kutladı. Başkan Tavlı, “Sizler bizim sahada gülen yüzümüz, vatandaşımızın derdine çare olan, sorunların çözümü noktasında katkı sunan, hemşehrilerimize ve memleketimize hizmet eden kardeşlerimizsiniz. Haftanızı tebrik ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” dedi.

Ünye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, 1-7 Eylül Zabıta Haftası kapsamında Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’yı ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcıları Orhan Gürel ve Ali Kemal Mehel’in de bulunduğu ziyarette Başkan Tavlı, zabıtalar adına Zabıta Müdür Vekili Serkan Berk’e çiçek takdim etti.

“BİZLERİN SAHADA GÜLEN YÜZÜ, VATANDAŞLARIMIZIN DERDİNE ÇARESİNİZ”

Ziyarette zabıtaların haftasını kutlayan Başkan Tavlı, “Zabıtalarımızın 197. Kuruluş yılını kutluyorum. O günden bu güne kolluk kuvvetlerimiz içerisinde sizler de sahada yerel yönetimlerin eli kolu oldunuz ve olmaya devam ediyorsunuz. İnsanlarımıza, memleketimize ve hemşerilerimize hizmet eden kardeşlerimizsiniz. Hizmetlerinizden ve bizleri sahadaki temsiliyetlerinizden dolayı her birinize yürekten teşekkür ediyoruz. Siz, bizlerin sahadaki gülen yüzü, vatandaşların derdine çare olan sorunların çözümü noktasında katkı sunan ekip arkadaşlarımızsınız. Haftanızı tebrik ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” dedi.

%d