Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

ALTINORDU’DA YOLLARA KALİTE ULAŞIMA KONFOR GELDİ

48
Reklamı Gizle

Altyapı ve ulaşım alanlındaki hizmet atağını yoğun tempoyla sürdüren Altınordu Belediyesi, şehri konforlu yol ağlarıyla örmeye devam ediyor.

Başkan Aşkın Tören’in kırsal mahalleleri nitelikli bir ulaşım ağına kavuşturmak amacıyla başlattığı beton yol seferberliğinde çalışmalar tamamlanan Burhanettin mahallesi de standardı yüksek güvenli ve konforlu beton yola kavuştu.

 BURHANETTİN MAHALLESİ DE BETON YOLA KAVUŞTU

Beton yol programı kapsamında Burhanettin mahallesi Pelitlik, Geriş ve Saray Sokaklarda başlayan çalışmalar kısa sürede tamamlandı. Tamamlanan beton yol çalışması ile Burhanettin mahallesinin sokaklarında yıllardır yaşanan ulaşım çilesi yerini konfora bıraktı. Yapılan beton yolun bozulmasını önleyecek ve uzun ömürlü olmasını sağlayacak V kanal diye tabir edilen beton kanalları da tamamlandı.

Başkan Aşkın Tören’in talimatı doğrultusunda Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince tamamlanarak hizmete sunulan standardı yüksek, güvenli ve konforlu yol çalışması mahalle sakinlerinden takdir topladı.

Kaymak gibi yola kavuştuk diyen mahalle sakinleri Başkan Aşkın Tören’e hizmetleri için teşekkürlerini ilettiler.

BAŞKAN TÖREN “ALTYAPI, ASFALT VE BETON YOL KONUSUNDA ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİRDİK”

Şehrin dört bir yanında devam eden altyapı ve yol çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın tören, şehir merkezinde devam eden altyapı ve sokak sağlıklaştırma çalışmalarının yanı sıra şehrin dört bir yanında sıcak asfalt ve beton yol çalışmalarının da sürdüğünü belirtti.

Altınordu Belediyesi olarak altyapı, asfalt ve beton yol konusunda ciddi çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Tören, “insanlarımıza güvenli ve konforlu bir ulaşımın kapılarını aralamak ve şehrimizin standardını yükseltmek amacıyla Altınordu’muzun birçok noktasında eş zamanlı olarak asfalt, kaldırım, parke ve beton yol çalışmalarımız devam ediyor.  Özellikle kırsalda hemşehrilerimizin yüksek oranda memnuniyetine vesile olan beton yol programımızın Burhanettin mahallesi etabını da tamamladık. Ekiplerimize teşekkür ediyor, tamamlanan çalışmaların mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

%d blogcu bunu beğendi: