Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

ALTINORDU’DA SENE BAŞI OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI

337
Reklamı Gizle

Ordu’da İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek, şube müdürleri ve okul müdürlerimizin katılımıyla 2023-2024 eğitim öğretim yılı sene başı okul müdürleri toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda 2022-2023 eğitim öğretim yılının genel olarak değerlendirmesi yapılıren, okul kantinlerinin muhammen bedellerinin güncellenmesi, öğretmen, personel ihtiyacı, görevlendirmeler ve okul temelli mesleki gelişim programı, öğrenci başarısını arttırmaya yönelik çalışmalar, destekleme ve yetiştirme kursları, okul öncesi ve taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilere yönelik ücretsiz yemek uygulaması, taşımalı eğitim sorunları ve alınması gereken tedbirler, ilköğretim okullarından mezun olan öğrencilerin ortaöğretime yerleştirilmesi, okul terki ve öğrenci devamsızlıklarının önlenmesine dair alınacak tedbirler, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler, iş sağlığı ve okul güvenliği, zararlı maddelerle mücadele, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılında yürütülecek projeler, belirli gün ve haftalar, okul-aile birliği ve veli toplantıları, sosyal medya kullanımı ile tasarruf tedbirleri konuları görüşüldü.

Toplantıya katılan Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, gündeme dair değerlendirmelerde bulunarak okul müdürlerine yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi. Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Onur Bekyürek toplantıda yaptığı konuşmada okul müdürlerine 2022-2023 eğitim öğretim yılında göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederek yeni eğitim-öğretim döneminin tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını, diledi.

Protokol konuşmaların ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçilmesi sonrası toplantı okul müdürlerinin alanlarıyla ilgili konular konuşuldu. Program Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek’in dilek ve temennileriyle toplantı sona erdi.

%d