Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

ALTINORDU’DA MHP SESLERİ

324
Reklamı Gizle

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu İl Başkanlığı haftalık olağan il yönetim kurulu toplantısı MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk’ün iştirakleri ile gerçekleştirildi.

Toplantının ardından değerlendirme yapan Milletvekili Şanlıtürk; “Haftalık Olağan İl Yönetim Kurulu Toplantımızı, İl Başkanımız Sn. Mehmet Özçelik ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile gerçekleştirdik. Alınan kararların İlimize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Toplantının ardından Yol ve Dava arkadaşları ile birlikte Altınordu’nun Fatma Hatun Sokak ve Sırrıpaşa Caddelerinde dolaşan Milletvekili Şanlıtürk, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Öte yandan Altınordu’da eğitim kurumlarının yanı sıra çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarına da (STK) ziyaretler gerçekleştiren Milletvekili Şanlıtürk, bunun yanı sıra Ordu’da ki çalışma ofisinde de kendisine yapılan ziyaretleri kabul ederek talep ve isteklere kulak verdi.
Diğer taraftan Altınordu İlçe Başkanı Dincer Kurucu ve Gölköy İlçe Başkanı Ali Mert ile birlikte; Gölköy’lüler Derneğini ziyaret eden Milletvekili Şanlıtürk, “Kıymetli hemşehrilerimiz ile birlikte hasret giderdik. Başta Dernek Başkanımız Mustafa Şahin olmak üzere; tüm Gölköy’lü hemşehrilerimize hoş sohbetlerle ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.
İşyeri açılışına da katılan Milletvekili Şanlıtürk; “Altınordu İlçe Başkanımız Dincer Kurucu ve Gölköy İlçe Başkanımız Ali Mert ile birlikte; Gölköy Muhtarlar Derneği Başkanı, İş İnsanı, değerli kardeşim Hamza Günay, Bayram Günay, Recep Günay ve Recep Kuş’un yeni işletmesi olan Kunay Şarküteri ve Kasap İşletmesinin açılışını gerçekleştirdik. Hayırlı olsun dileklerimizi iletip, bol kazançlarının olmasını Allah’tan temenni ettik” dedi.

Haftanın son iş gününü de hasta ve kabir ziyaretlerine ayıran Şanlıtürk, programlarına gerçekleştireceği ziyaretlerle devam edecek.

Esnaf ziyaretlerinde vatandaşların, “MHP Ordu’da altın çağını yaşıyor. Milletvekilimiz sahada en çok gezen ve sorunlara kulak vererek çözüm noktasında mücadele eden değerli bir kazanımımız oldu. En azından 24 saat derdimizi dinleyen birisi var. Allah çalışmalarında ve azminde yar ve yardımcısı olsun” diyerek temennilerde bulunmaları ise hayli dikkat çekti.
Kendisine gösterilen ilgi ve alakalara da kayıtsız kalmayan Milletvekili Şanlıtürk, Ordu’nun bir evladı olarak Ordu ve Ordulular için zaman mefhumu göstermeden çalışmalarına devam edeceklerinin sözünü verdi.

%d blogcu bunu beğendi: