Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

“ADIM ADIM 2023, KÖYÜM BENİM”

81
Reklamı Gizle

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’den bir proje daha geldi. MHP’nin aktif siyasi faaliyetlerini yeni bir projeyle sürdüreceğini açıklayan MHP Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, il ve ilçelerden sonra 8 Ekim’de “Adım Adım 2023: ‘Köyüm Benim’ Sohbet Toplantıları’nın başlatıldığını belirtti Söz konusu projeye ilişkin bilgi veren Başkan Şanlıtürk, şunları kaydetti:

“Köyüm Benim temalı sohbet toplantıları sırasında, aziz vatanın her sathı köy köy dolaşılarak en ücra köşelerdeki vatandaşlarımızla kucaklaşılacaktır. Sohbet toplantılarında, MHP ve Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin bekası yolunda üstlendiği sorumluluğun değeri bütün ayrıntılarıyla dillendirilecektir. Cumhur İttifakı’nı vücuda getiren milli mutabakatın sürdürülmesinin, mevcut bölgesel ve küresel konjonktürde taşıdığı hayati önem paylaşılacaktır.”

Öte yandan MHP Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, sosyal medya hesabında partisinin Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın’ın, “Köyüm Benim” Temalı Sohbet Toplantılarıyla Mitingler” hakkında yaptığı açıklamayı şu şekilde paylaştı:
Çalışmalarına 8 Ekim cumartesi gününden itibaren başladığımız Adım Adım 2023; “Köyüm Benim” Temalı Sohbet Toplantıları çerçevesinde, bugüne kadar 8 il ve 52 ilçeye bağlı toplam 136 köyde vatandaşlarımızla bir araya gelinmiştir.

Sohbet toplantıları sırasında kadirşinas ve vefakâr vatandaşlarımız, MHP kadrolarını sımsıcak duygularla karşılayıp sevgiyle bağrına basmıştır.
MHP’ye rağbet eden de, itibar eden de varlık sebebimiz olan aziz milletimizdir. Atatürk’ün kurduğu CHP’nin bugünkü yönetimiyse tam tersine yola girmiş, icazeti millet yerine uluslararası kuruluşlardan ve aktörlerden almayı seçmiştir.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı seçilme rüyasının peşine düşüp adaylık oluru için ABD’ye koşmuştur. Partisinin politik anlayışını Pensilvanya, Washington ve Pentagon’dan oluşan şeytan üçgenine hapseden Kılıçdaroğlu; koloniyalizmin askeri hâline gelmiştir.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun ehliyetsiz ellerinde CHP yönetimi; milletin emrine değil, emperyalizmin yörüngesine girmiştir. “Köylü milletin efendisidir.” diyen Atatürk’ün altını çizdiği sosyolojik gerçeklik ışığında MHP ise çalışma programlarını daima doğrudan milletin sinesinde yürütmeyi görev bilmiştir.

Gerek bugüne kadarki kapsamlı saha çalışmalarımız, gerekse “Köyüm Benim” temalı etkinliklerimiz sırasında yaşananlar; ilhamımızı da, icazetimizi de, enerjimizi de milletten aldığımızın delilleridir.

MHP’nin Edirne’den Ağrı’ya, Samsun’dan Antalya’ya uzanan mızraklarının anket çuvalına sığmayacağı; siyaset meydanında tecrübe edilmiştir. MHP’nin ve üyesi olduğu Cumhur İttifakının yolunu aydınlatan millî egemenlik güneşinin, balçıkla sıvanamayacağı görülmüştür.
Hem egemenliğin, hem de mülkün beşeri sahibi olan milletimiz; Cumhur İttifakını son dönemde Türk siyasi hayatına yön veren en isabetli, birleştirici ve onarıcı uzlaşma zemini olarak tensip etmiştir.

Bu arada Adım Adım 2023; “Köyüm Benim” Temalı Sohbet Toplantıları hız kesmeden sürdürülecektir. 14-15 Ekim günlerinde gerçekleştirilmesi planlanan sohbet toplantılarında da hedefimiz; 8 il ve 46 ilçedeki toplam 123 köyde daha milletimizle buluşup kucaklaşmak, dertleşmek, halleşmek ve söyleşmektir.
Bu arada, millî bilinci uyanık kılmak ve halk iradesini meydanlara yansıtmak üzere gerçekleştireceğimiz “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” Temalı Açık Hava Toplantılarının hazırlıkları sürmektedir.
16 Ekim 2022 tarihinde Konya ilimiz merkez olmak üzere “Karaman, Afyonkarahisar, Isparta, Burdur” il teşkilatlarımızın destekleyeceği, 23 Ekim 2022 tarihinde ise Manisa ilimiz merkez olmak üzere “Uşak, Denizli, Aydın, Muğla” il teşkilatlarımızın ve aziz vatandaşlarımızın katılacağı iki açık hava toplantısı düzenlenecektir.
MHP’nin millet nezdindeki karşılığını görmezden gelerek bize oy kumpası kurmaya yeltenen sahteci kamuoyu araştırma şirketlerini ve muhalif medyayı, saha çalışmalarımızı yakından izlemeye davet ediyoruz.

%d blogcu bunu beğendi: