Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Randıman İlk Üç Günde Zirvede!

140
Reklamı Gizle

Kadrosunda Salih Kalyon, Cezmi Baskın, Feriha Eyüboğlu gibi usta oyuncuların yer aldığı RANDIMAN sinema filmi 25 Eylül’de vizyona girdi.
Geçtiğimiz yıl çekilen Randıman filmi Mart ayında vizyona girmesi beklenirken pandemi dolayısıyla ertelenmişti. Bu haftasonu itibariyle 40 il ve 140 salonda gösterime giren RANDIMAN filmi izleyiciden tam not alarak yerli filmlerde 1.sırayı aldı. Filmin senaristi ve başrol oyuncusu Kerim Aydemir yaptığı açıklamada; “Fındık Karadeniz insanının vazgeçilmesi, sevdası. Yöre halkının fındıkla olan bağlarını anlatan, yaşanmış hikayeleri konu alan bir film yaptık. Her yöreden insanın kendisinden bir şeyler bulacağını umut ediyorum” dedi.
Filmin yönetmeni Mehmet Hoşnut ise; ilk üç günde alınan sonuçlar bizleri mutlu etti. Listede yerli filmlerde ilk sıradayız. Geniş bir kitleye, bölgemizin derdini anlatmaya çalıştık. Desteklerinden ötürü tüm sinemaseverlere teşekkür ediyor, filmimizin hala vizyonlarda olduğunu hatırlatmak istiyorum. Herkesi filme sahip çıkmaya davet ediyorum. ” dedi.

Bir yanıt yazın