Kültür Merkezi Kaldığı Yerden Devam Edecek

385
Reklamı Gizle

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ankara’da gerçekleştirdiği bir dizi ziyaretin ardından ilçeye döndü. Başta AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş olmak üzere çeşitli görüşmeler gerçekleştirerek Ünye’ye dönen Başkan Tavlı, Ankara temaslarının oldukça verimli geçtiğini ifade etti, “Genel Başkanvekilimiz, hemşehrimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş’la yaptığımız görüşmede, kendileri Kültür Merkezi’nde tıkanan sürecin kısa sürede aşılacağının müjdesini verdi.” dedi. 
Ünye’ye de yapılan ve yapılacak olan yatırımların takibi için Ankara’ya giden Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, ilçeye dönerek görevine başladı.
Beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Aragan ile birlikte başkentte temaslar gerçekleştiren Başkan Tavlı, “Ankara ziyaretlerimiz olumlu geçti. Genel Başkanvekilimiz, hemşehrimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş ilçemize yapılacak her yatırımın sonuna kadar destekçisi olduklarını ifade etti. Kendilerine desteklerinden ve misafirperverliklerinden dolayı şahsım ve hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
-İlk ziyaret Genel Başkanvekili Kurtulmuş’a-
Ankara’da ilk olarak AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’la görüştüklerini ifade eden Belediye Başkanı Tavlı, şunları söyledi:
“AK Parti Genel Başkanvekilimiz, hemşehrimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş’u, İlçe Başkanımız Kenan Selim Argan ile birlikte AK Parti Genel Merkezi’ndeki makamında ziyaret ettik. Kendileriyle OSB, Kültür Merkezi, Üniversite Yerleşkesi, Ünye-Akkuş-Niksar Yolu başta olmak üzere birçok konuda istişarelerde bulunduk. Sayın Genel Başkanvekilimiz Ünye’ye yapılan ve yapılacak olan her yatırımın destekçisi ve takipçisi olduklarını bir kez daha ifade etti. Kültür Merkezi’nde tıkanan sürecin kısa sürede aşılacağının müjdesini vererek, özellikle Organize Sanayi Bölgesi ve Kültür Merkezi konusunu yakından takip ettiklerini söyledi. Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş, Ünye’nin kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu, ilçe kongresi için programı elverdiği takdirde Ünye’ye geleceğini belirterek, hemşehrilerine selamlarını gönderdi.”
-Orman Genel Müdürlüğü Ziyareti-
Ankara temasları kapsamında Orman Genel Müdürlüğü İzin ve İrtifak Dairesi Başkan Vekili Aytunç Nane’yi ziyaretini de değerlendiren Başkan Tavlı, “Altyapı ve yol çalışmalarımızda ihtiyaç duyduğumuz hammadde üretimiyle ilgili gerekli izin belgeleri konusunda Orman Genel Müdürlüğü İzin ve İrtifak Dairesi Başkan Vekili Aytunç Aytunç Nane’yi ziyaret ederek süreci takip ettik. Hammadde konusu belediyemiz için çok önemli. Bu konuda sıkıntı yaşamamak için gerekli girişimlerimizi yaptık ve olumlu sonuçlar aldık.” dedi.
                                                                            

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir