Başarılı öğrenci Amerika’ya gitmek için destek bekliyor.

198
Reklamı Gizle

Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü birincilikle bitiren Ünyeli Kaan Kirmanoğlu, Amerika’da İllinois Üniversitesi’nden burs kazandı.
Başarılı öğrencinin annesi Zübeyde Kirmanoğlu, oğlum 1 Eylül’de Amerika’ya uçması gerekiyor fakat maddi imkânsızlıklardan dolayı uçak bileti alamadım, Uçak biletinin yaklaşık 6 Bin TL tutuyor, imkanı olan herkesten destek bekliyorum” dedi.
Anne Zübeyde Kirmanoğlu  “Oğlum Kaan Kirmanoğlu Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü birincilikle bitirdi. Okulunu başarıyla bitiren oğlumun diplomaları ve onur belgeleri var. Amerika’da İllinois Üniversitesi’nden burs kazandı. Oğlum 1 Eylül’de Amerika’ya uçması gerekiyor fakat maddi imkansızlıklardan dolayı Amerika’ya gidiş bileti alamıyoruz. Pandemi dönemi bizlerinde işini zora soktu, eşimle birlikte küçük bir işletmemiz var fakat Dünya’da yaşanan olaylar bizleri maddi olarak zora soktu. Oğlum da böyle bir fırsat yakalamış iken değerlendirsin istiyoruz”
Çocuklarımız Türkiye’mizin geleceği için çok önemli. Okullarını derece ile bitiriyorlar fakat başarıları okuldan çıktıktan sonra geri planda kalıyor. Bilet yaklaşık 6 Bin TL. İmkanı olan büyüklerimizden destek bekliyoruz. Destek olmak isteyenler 0543 445 27 09 numaralı telefon ile iletişime geçebilirler” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir