Gürgentepe'nin Sorunları Masaya Yatırıldı

450
Reklamı Gizle

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN GÜCÜ DAİMA YANINIZDA OLACAK
Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, mahalle muhtarları ile istişare toplantılarına aralıksız devam ediyor.
Gürgentepe ilçesinde gerçekleştirilen ağustos ayı istişare toplantısına Genel Sekreter Coşkun Alp, Gürgentepe Belediye Başkanı Yaşar Şahin, OSKİ Genel Müdürü Murat Us ve çok sayıda mahalle muhtarı katıldı.
“EŞİT HİZMET ANLAYIŞI İLE ÇALIŞIYORUZ”
Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak 19 ilçeye eşit hizmet anlayışıyla çalıştıklarını söyleyen Genel Sekreter Coşkun Alp, “19 ilçe 741 mahalle ile bir bütünüz. Bizim için en yakındaki mahalle neyse en uzaktaki mahalle de aynıdır. Her mahallemizin yol sorunu da su sorunu da bizim sorunumuzdur. Onun için birlikte çalışıyoruz. Siz mahalle muhtarlarımız mahallelerinizde olmayan hizmeti, sorunu bizlere bildirecek, bizler de bu hizmeti eşit hizmet anlayışı içeresinde yerine getireceğiz. Bu bugüne kadar böyle oldu, bundan sonra da aynı şekilde devam edecek. Büyükşehir Belediyesinin gücünü mahalle muhtarları olarak her zaman yanınızda hissedeceksiniz” dedi.
“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HER ZAMAN BİZİM YANIMIZDA”
Gerçekleştirilen toplantıda konuşma yapan Gürgentepe Belediye Başkanı Yaşar Şahin, “Ordu Büyükşehir Belediyemiz ile her platformda ortak çalışma yapıyoruz. Büyükşehir Belediyemizden bu zamana kadar ne talep ettiysek aldık. Bundan sonra da almaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’den Allah razı olsun. Gürgentepe’ye yapılamaz denilen yatırımlar tek tek hayata geçiriliyor. Bugün yine siz kıymetli muhtarlarımız ile mahallelerimizin ana sorunlarını masaya yatırdık. İnanıyorum ki en kısa zamanda bu sorunlar çözüme kavuşturulacak. Gürgentepe Ordu’nun yükselen yıldızı olacak” şeklinde konuştu
“OSKİ GÜRGENTEPE’DE YATIRIMLARA DEVAM EDECEK”
Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğünün ilçede yatırımlara devam edeceğini belirten Genel Müdür Murat Us, “OSKİ olarak 19 ilçemizde altyapı yatırımlarına devam ediyoruz. Her ilçede bir çalışmamız mevcut. Vatandaşlarımızı daha kaliteli su ve altyapı tesisine kavuşturmak için gece-gündüz çalışıyoruz. Gürgentepe ilçemizle bu konularda ortaklaşa çalışma yapıyoruz. OSKİ her zaman sizin yanınızda ve emrinizde olacak” diye konuştu.
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir