KAYMAKAM YARAN VE BAŞKAN KİBAR BİRİNCİ SINIF ÖĞRENCİLERİNİ ZİYARET ETTİ

254
Reklamı Gizle

Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ile yeni haftaya Hatice Bahaettin Şener ilkokulu ve Dumlupınar ilk okuluna giderek birinci sınıfa yeni başlayan öğrencileri ziyaret ettiler. Okullara İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya ve İlçe Gençlik Merkezi Müdürü Beraat Şahin ile birlikte giden Kaymakam Ömer Lütfi Yaran ve Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar öğrencilere koronavirüs ile ilgili sorular yönelttiler. Birinci sınıf öğrencilerinin korona virüs ile ilgili bilgili olmaları Kaymakam Yaran ve Başkan Kibar’ı memnun etti.
“ÖĞRENCİLERİMİZİ MASKE MESAFE VE HİJYEN KONUSUNDA BİLGİLENDİRMEYE DEVAM EDİYORUZ”
Ziyaretleri sonrası açıklamada bulunan Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, “Birinci sınıflar yüz yüze eğitime başladılar. Bu hafta itibariyle haftada iki gün okula gelecekler. Hatice Bahaettin Şener ilk okulumuz binası itibarıyla yeni bir okul. Hem yeni okulumuzu görmek hem de sınıflarda öğrencilerimizi ziyaret etmek amacıyla buraya geldik. Öğrencilerimizi maske mesafe ve hijyen konusunda bilgilendirmeye devam ediyoruz. Velilerimizin de özellikle bu konuda çok dikkat etmeleri gerektiğini öneriyor iyi bir eğitim öğretim yılı olmasını temenni ediyorum” dedi.
“BU GÜZELLİKLER İÇİN ÇALIŞTIĞIMIZI BİLMEK BİZE GÜÇ VERİYOR”

“Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ise “Yeni haftaya aydınlık geleceğimizin güvencesi kıymetli çocuklarımızın güler yüzü ile başladık. Bu güzellikler için çalıştığımızı bilmek bize güç veriyor. Allah yollarını, bahtlarını açık etsin. Öğrencilerimizin okulda ilk haftaları. Velilerimiz okulun yanında çocuklarını bekliyorlar. Çocuklarımızın yüzündeki mutluluğu görmek bizleri de mutlu ediyor. Çocuklarımıza yaşadığımız Pandemi süreci ile alakalı sorular sorduk, öğrencilerimizin hepsinin sosyal mesafe, maske ve hijyen konularına gereken bilgiye sahip olduklarını örmek bizleri fazlasıyla memnun etti.

Ziyaret sırasında öğrencilere İlçe Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından getirilen gıda maddesi ikram edildi ve kalem takımı hediye edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir