Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

YILLARIN ÇİLESİ BİTTİ

250
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in başlattığı asfalt seferberliği,mahallelerin kaderini değiştirmeye devam ediyor. Çalışmalar kapsamında, Gürgentepe ilçesinin bir mahallesi daha toz ve çamurdan kurtularak sıcak asfalt konforuyla buluştu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların yaşam standardını yükseltecek yatırımları hizmete sunmaya devam ediyor. Kırsal kesimlerdeki ulaşım standardını yükseltmek amacıyla mahalle ve grup yollarında seferberlik ilan eden Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Gürgentepe ilçesine bağlı Döşek Mahallesi’ni sıcak asfaltla kavuşturdu. Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, Gürgentepe ilçesinde, karayolundan mahalleye ulaşım sağlayan 6.5 kilometrelik güzergahta incelemelerde bulundu.

6.5 KM’LİK GÜZERGAH SICAK ASFALTLA BULUŞTU

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatlarıyla, ilçede birçok yatırıma imza attıklarını ifade eden Genel Sekreter Alp, “Gürgentepe ilçemiz ile Döşek Mahallesi arasındaki 6.5 kilometrelik güzergahı sıcak asfaltla kavuşturduk. Belediyemiz bünyesine kattığımız yeni asfalt plentiyle birlikte çok daha hızlı yol alıyoruz. Şu ana kadar 650 kilometre yolu asfaltla buluşturduk. İki yıl içerisinde yapılmayan yol bırakmamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

ŞAHİN’DEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Gürgentepe Belediye Başkanı Yaşar Şahin ise “Burası ilçemizin önemli mahallelerinden birisiydi. Vatandaşlarımız toz, toprak ve çamurdan çok çektiler. Bu anlamda asfalt burası için çok önemliydi. 6.5 kilometrelik güzergah sıcak asfalta kavuştu. Verdiği desteklerden dolayı, Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine ilçem ve mahallem adına teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın