Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

YILLAR SONRA “İLKÜVEZSPOR” KURULDU

Reklamı Gizle

Ordu’nun Çaybaşı ilçesinde bir araya gelen 7 kişi, İlküvezspor’u kurarak bir ilki gerçekleştirdi.

Başkan Addüssamet Çubuk, Akın Kaya, Emir Alparslan, Mustafa Bayır, Mutlu Karayiğit, Taha Yasir Çubuk, Dursun Ali Alparslan gibi isimlerin oluşturduğu yönetim, önümüzdeki günlerde gerekli müracaatların tamamlanmasının ardından kongre yaparak takımı resmiyete kavuşturacaklarını söyledi.

Kulübün yeni yapılanmasıyla ilgili konuşan İlküvez Spor Kulübü Basın Sözcüsü Emir Alparslan, “Yıllardır hayalini kurduğumuz, spor dalında aktif rol oynamasına rağmen eksikliğini hissettiğimiz, her branşta başarılı sporcular çıkaran gerek Türkiye gerek Avrupa bazında başarılar elde etmiş sporcularımıza ve mahallemize İlküvez spor kulübünü kurmaktan gurur duyuyoruz. Çıktığımız bu yolda bir takım engeller konulmuş fakat içimizdeki spora olan tutkumuz bizi daha çok ateşlemiş hırsımızı daha çok güçlendirmiştir. Fikrimizi gerek mahalle büyüklerimiz gerekse küçük kardeşlerimizle paylaşmış ve desteklerini alarak bu yola çıkmış bulunmaktayız. Bugün başarımızı onlarla paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hedeflerimiz her zaman daha fazlasının olduğunun farkındayız. Geç kalınmış olsa bile daha çok çalışma ile her bir ferdimiz gözünü kırpmadan her türlü fedakârlığı yapacağından en ufak bir şüphe bile duyulmamasını istiyoruz” dedi.

“Hiç Bir Sporcumuzu Mağdur Etmeden Her Türlü Desteği Sağlayacağız”

Yeni kurulan İlküvez Spor’da oynayacak oyuncuları mağdur etmeyerek gerekli alt yapıların güçlü oluşturulacağını ifade eden Alparslan, “Kulübümüz her şeyden önce amacına uygun bir şekilde faaliyet yürütme yolunda bu yarışın içine girmiş bulunmaktadır. Önceliklerimiz mahallemizde bulunan spor dalında faaliyet gösteren genç kardeşlerimizi teşvik etmek ve onlarla başarılar elde etmektir. Ayrıca bağımlılık ve kötü alışkanlıklardan gençlerimizi maksimum düzeyde uzak tutmaktır. Kardeşlerimizin herhangi bir kulüpte oynamak için gerek ulaşım gerekse konaklama sorunlarından da kurtarmış bulunmaktayız. Hiç bir sporcumuzu mağdur etmeden her türlü desteği sağlayacağız. İlküvez spor kulübü olarak hedeflerimizden ve amaçlarımızdan ödün vermeden her türlü engeli el birliği ile aşarak takım ruhunu hissederek ve tüm camiaya göstererek aşacağımızdan şüphe duyulmasın. Sizlerin aracılığı ile sesimizi duyurduğumuz için ayrıca teşekkür ediyoruz. Tüm halkımıza sevgilerimizle” diye konuştu.

%d blogcu bunu beğendi: