Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

699
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in 19 ilçede başlattığı ulaşım hamlesi kapsamında Gölköy Düzyayla Mahallesini Aybastı’ya direkt bağlayan yolu sıcak asfalta kavuşturuyor.

Türkiye’nin en zorlu coğrafyasında ve kırsal kesimdeki mahallelere ulaşımı sağlayan güzergâhlarda özverili bir çalışma yürüten Büyükşehir Belediyesi ekipleri, altyapısı tamamlanan yolları asfalt konforuyla buluşturuyor.

“AYBASTI VE REŞADİYE’YE SINIR KONUMDA”

Ekipler, Gölköy ilçesinin en önemli güzergahlarından ve mahallelerinden birisi olan Düzyayla Mahallesini Aybastı ilçesine direkt bağlayan yolda sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyor.

Gölköy Belediye Başkanı Fikri Uludağ, yapılan çalışmalar için Başkan Güler ve ekibine teşekkür ederek, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e çok teşekkür ediyorum. Bizim özellikle Düzyayla Mahallemiz Tokat Reşadiye ve Aybastı ilçemize sınır konumda büyük bir mahallemiz. Kısa sürede burada çalışmaları tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmak istiyoruz. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Hizmetten son derece memnun olan mahalle sakinleri de kendilerine modern ulaşımın kapılarını aralayan Başkan Güler ve ekibine teşekkür ederek, “Çok güzel bir hizmet. Daha önce yollarımız çok kötüydü. Ulaşımda güçlük çekiyorduk. Allah Büyükşehir Belediye Başkanımızdan razı olsun” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın