VALİ EROL’DAN, BAŞKAN TAVLI’YA ZİYARET

438
Reklamı Gizle

Ordu Valisi Muammer Erol göreve başlamasının ardından ilçe ziyaretlerini Ünye ile sürdürdü. Vali Erol Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’yı ziyaret ederek Ünye ile ilgili bilgi aldı. Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Sayın Valimize ilçemize yaptığı ziyaret nedeniyle teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Son Valiler Kararnamesi ile Ordu Valiliği görevine getirilen Vali Muammer Erol göreve başlamasının ardından ilçe ziyaretlerine başladı. Vali Erol Ünye’de Kaymakamlık ve Belediye başkanlığını ziyaret etti. Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Belediye Başkan Yardımcıları Ali Kemal Mehel ve Orhan Gürel ile birlikte Vali Erol’a çiçek takdim ederek yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Başkan Tavlı, “Sayın Valimize ilçemize yaptığı ziyaret nedeniyle teşekkür ediyorum. Son Valiler Kararnamesi’yle ilimize atanan Sayın Valimizin yeni görevinin hem ilimiz hem de ilçemiz adına hayırlı olması diliyorum” dedi.

Ünye’nin Karadeniz’in en güzel ilçelerinden olduğunu belirten Vali Erol, “Sayın Cumhurbaşkanlığımızın tensipleriyle Karadeniz’in güzel bir ili olan Ordu’da göreve başlamak nasip oldu. Ordu ilimiz 19 ilçesiyle Karadeniz bölgesinin önemli bir ili. Ünye ilçemizde bu zamana kadar güzel çalışmalar hayata geçmiş. Bundan sonra da bu çalışmalar ve hizmetler artarak devam edecektir” dedi.

Ziyarette Kaymakam Ayhan Işık ve Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Vali Erol’a ilçenin genel durumuna ilişkin bilgiler vererek karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Bir yanıt yazın