Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Vali Erol, Ünye İlçemizde Ziyaretlerde Bulundu

Reklamı Gizle

Vali Muammer Erol, ilçe gezileri kapsamında bugün Ünye ilçesine giderek, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

İlk olarak Ünye Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Erol,  Kaymakamlık binası önünde Kaymakam Ayhan Işık, İlçe Jandarma Komutanı Muhammet Ali Gökkan, İlçe Emniyet Müdürü Celal Sarısoy ve kurum müdürleri tarafından karşılandı.

Kaymakamlığı Ziyaret Etti

İlk olarak, Ünye Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Muammer Erol , Kaymakam Ayhan Işık’tan ilçede yürütülen hizmetler, yatırımlar, projeler ile ilçenin genel durumu ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

Belediyeyi Ziyaret Etti

Vali Erol, Kaymakamlık ziyaretinin ardından Ünye Belediye Başkanlığını da ziyaret etti.

Vali Muammer Erol, burada  Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Başkan Yardımcıları Ali Kemal Mehel ve Orhan Gürel tarafından karşılandı.

Vali Erol, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’dan belediyenin ilçedeki hizmetleri, çalışmaları, projeleri hakkında bilgiler aldı.

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesini Ziyaret Etti

Vali Muammer Erol,Belediye Başkanlığı ziyareti sonrası Özel Ünye Çakırtepe Hastanesine de ziyarette bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Durak, Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Ali Coşkun, Hastane Müdürü Süleyman Çaloğlu, Halkla İlişkiler Sorumlusu İlknur Çal, Başhemşire Semanur Sönmez tarafından karşılanan Vali Erol, Başhekimlik makamına geçti ve burada hastanede verilen hizmetler ve çalışmalar  hakkında bilgilendirildi.

Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Ali Coşkun, ”Sizleri hastanemizde ağırlamak bizlere onur verdi, şeref verdi diyerek” ziyaretinden dolayı Vali Muammer Erol’a teşekkür etti.

J. Kd. Albay Hüsrev Arslan’ın Cenazesine Katıldı

Vali Muammer Erol, Ünye İlçe programı kapsamında Ankara’da görev yapan ve evinde geçirdiği kalp krizi sebebiyle hayatını kaybeden Ünyeli J. Kd. Albay Hüsrev Arslan’ın cenaze törenine de katılarak, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu.

Geçirdiği kalp krizine bağlı olarak hayatını kaybeden J. Kd. Albay Hüsrev Arslan’ın cenazesi, Ünye Merkez Büyük Camide öğle namazını takiben kılınan cenaze namazı sonrası İnkur mahallesindeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Vali Erol, katıldığı cenaze namazı sonrasında Ünye ilçe programını tamamlayarak, Ordu’ya döndü.

%d blogcu bunu beğendi: