Vali Erol, OBB Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni Ziyaret Etti

174
Reklamı Gizle

Vali Muammer Erol, bugünkü programına Altınordu ilçemizin Akyazı mahallesinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek başladı.

Beraberinde, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne giden Vali Muammer Erol, Okul Müdürü Murat Gümüş, Müdür Yardımcıları Mehmet Demir, Nuran Aksu tarafından karşılandı.

Okulun, 5/A ve 5/B sınıflarını ziyaret eden Vali Muammer Erol, Okul Müdürü Murat Gümüş’ten detaylı bilgi aldı ve öğrencilerle yakından ilgilendi.

Ziyaret ettiği sınıflarda öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Erol, öğrencilere başarılı bir dönem geçirmeleri temennisinde bulundu.

Daha sonra öğretmenler odasında, okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelen Vali Muammer Erol, “Varlığıyla övündüğümüz değerli eğitim neferlerimizle bir arada olalım istedik. Bizim konuşmamızdan ziyade sizleri dinlemek isteriz. Bizim bilmemiz gereken veya bize iletmek istediğiniz bir husus var mı?” diye sordu.

Öğrencilerin geleceğe iyi hazırlanmasında öğretmenlere büyük görev düştüğünü ifade eden Vali Erol, “Sizlere güveniyoruz. Ülkemizin geleceği olan evlatlarımızı, çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştiriyorsunuz. Emeklerinize sağlık. Allah işlerinizi kolay kılsın” diye konuştu.

“Okulumuzu ve bizleri ziyaret etmenizden ziyadesiyle mutlu olduk” diyen öğretmenler, “Bizlere moral ve motivasyon başta olmak üzere her türlü desteği veriyorsunuz. Çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu da , “Bu okulumuzda gayretli ve başarılı bir kadro var. Okulumuz, akademik başarısının yanında sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda da son derece başarılı bir okulumuz” dedi.