Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Vali Erol, İade-i Ziyaretlerini Bugün de Sürdürdü 

51
Reklamı Gizle
Vali Muammer Erol, bir yandan Ordu Valiliği görevine atanması dolayısıyla tebriklerini iletmek isteyenleri kabul ederken, diğer taraftan Ordu’nun gelişimi için iş insanlarımızla bir araya geliyor, iade-i ziyaretlerde bulunuyor ve kurumları ziyaret ederek, faaliyet ve çalışmalarıyla ilgili bilgi alıyor.
İade-i Ziyaretlerde Bulundu
Vali Muammer Erol, iade-i ziyaretlerini bugün de sürdürerek, 52 Orduspor Futbol Kulübü, Orduspor Kulübü ve Orduspor 1967 A.Ş.‘ye ziyarette bulundu.
Ziyarette bulunduğu 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur ve yönetim kurulu üyeleri, Orduspor Kulübü Başkanı Hamdi Işık ve yönetim kurulu üyeleri, Orduspor 1967 A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbette bulunan Vali Muammer Erol, kulüplerimizin yöneticilerine başarı dileklerini iletti.
YİKOB’u Ziyaret Edip, Brifing Aldı
Vali Muammer Erol, kamu kurumlarının faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgi almak, karşılaştıkları sorun, sıkıntı ve ihtiyaçları yerinde görmek amacıyla gerçekleştirdiği kurum ziyaretlerine bugün de devam etti.
Vali Muammer Erol, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığını (YİKOB) ziyaret ederek, kurum çalışmaları, verilen hizmetler ve yürütülen faaliyetler hakkında brifing aldı.
Kurum yöneticilerine verdikleri brifingden dolayı teşekkür eden Vali Muammer Erol, kurum yöneticileri ve personellerine görevlerinde başarı dileğinde bulundu.
%d blogcu bunu beğendi: