Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Vali Erol, İade-i Ziyaretlerde Bulundu

208
Reklamı Gizle

Vali   Muammer Erol, Ordu Valiliği görevine başlaması dolayısıyla bir taraftan kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, meslek ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve vatandaşlarımız tarafından yapılan ziyaretleri makamında kabul ederken, diğer taraftan da iade-i ziyaretlerini sürdürüyor.

İlk ziyaretini Ordu Ticaret Borsasına yapan Vali Muammer Erol, Ordu Ticaret Borsası Başkanı Ziver Kahraman ve Borsa yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Ordu Ticaret Borsası Başkanı Kahraman ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet eden Vali Erol, Borsa’nın faaliyetleriyle ilgili bilgi aldı.

Ordu Ticaret Borsası Başkanı Ziver Kahraman, Ticaret Borsalarının, borsaya dahil maddelerin alım satımı ve borsada oluşan fiyatlarının tespit, tescil ve ilânı işleriyle meşgul olmak üzere kurulan kamu tüzel kişiliğine sahip kurumlar olduğunu söyleyerek, ziyaretleri dolayısıyla Vali Muammer Erol’a teşekkür etti.

Ordu Ticaret Borsası ziyaretinin ardından Ordu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine geçen Vali Muammer Erol, Oda Başkanı Erdoğan Akyürek ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Birliğin çalışmaları hakkında bilgi alan ve esnafın durumu ile ilgili görüş alışverişinde bulunan Vali Erol, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliklerinin ilin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkıda bulunduğunun altını çizdi.

Erdoğan Akyürek, Ordu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne gerçekleştirmiş olduğu ziyaret dolayısıyla memnuniyetini dile getirerek, bütün esnaf odası başkanları adına Vali Muammer Erol’a teşekkür etti.

Ordu Madeni Eşya Sanatkârları Esnaf Odasına da bir ziyaret gerçekleştiren Vali  Erol, Oda Başkanı Hakan Yurdakul’dan Oda’nın faaliyetleri hakkında  bilgi aldı ve çalışmalarında kolaylıklar diledi.

İade-i ziyaretleri kapsamında son ziyaretini Ordu Barosu’na yapan Vali Muammer Erol, Baro Başkanı Av. Sibel Torun ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Ordu Barosu’nun yaptıkları çalışmalar ve faaliyetlerle ilgili Vali Erol’a detaylı bilgiler veren Baro Başkanı Sibel Torun, ziyareti dolayısıyla Baro yönetimi adına Muammer Erol’a teşekkür etti.

%d blogcu bunu beğendi: