“ÜNYE’YE MODERN BİR İŞ MERKEZİ KAZANDIRIYORUZ”

214
Reklamı Gizle

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ünye’ye modern bir iş merkezi kazandıracaklarını ifade ederek, “İş merkezinin ihalesi 11 Kasım’da yapılacak, finansman sorunumuz yok.” diyerek müteahhit firmaları ihaleye davet etti.  

Ünye Belediyesi, kent merkezine ekonomik anlamda ivme katacak bir projeyi daha hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Kaledere Mahallesi’nde bulunan Sağlık Ocağı yanında inşa edilecek olan iş merkezinin yapım ihalesi 11 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilecek.

Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Ünye’ye modern bir iş merkezi kazandıracaklarını söyledi.

“Ünye adına kazanımlarımıza bir yenisini daha ekliyoruz”

Göreve geldikleri günden bu yana halka hizmet adına yaptıkları çalışmaların yanında belediye gelirlerini arttırmaya yönelik projeleri de hayata geçirdiklerini kaydeden Belediye Başkanı Tavlı, bu kapsamda Sağlık Ocağı yanında bulunan arsada modern bir iş merkezi inşa edileceğini belirtti.

571 metrekare üzerinde 5 işyeri ve 36 ofis

Kent merkezinde Ünye adına önemli bir yatırıma imza attıklarını belirten Başkan Tavlı, 571 metrekare zemin büyüklüğüne sahip olacak iş merkezinin zeminde 5 işyeri, katlarda ise 36 büro tipi ofisten oluşacağını söyledi.

İhale 11 Kasım tarihinde yapılacak

Ünye Belediyesi İş Merkezi yapım ihalesinin 11 Kasım Çarşamba günü yapılacağını belirten Başkan Hüseyin Tavlı, Ünye’ye değer katacak olan bu projenin yapımı noktasında müteahhit firmaları ihaleye katılmaya davet etti.

Projenin finansmanı hazır

İş merkezi projesinin finansmanının hazır olduğunu vurgulayan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, ihaleye girecek olan firmaların gönül rahatlığı içinde olmalarını ve hak ediş ödemeleri konusunda en ufak bir gecikmenin yaşanmayacağının altını çizdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir