Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Ünye’ye Kötü Haber!

49
Reklamı Gizle

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcı Seyit Torun, Partisinin Ordu İl Başkanlığında basının karşısına geçerek açıklamalarda bulundu.

Aralarında Ünye’nin de olduğu bazı ilçelerin il yapılacağı yönündeki iddialara yönelik konuşan Torun,” Bu gibi söylentilerin seçim öncesi vatandaşa sunulmuş politik bir söylemden ibaret olduğunu düşünüyorum. Her seçim dönemi bir havuç uzatılır böyle” dedi.

TÜİK’in açıkladığı verilere göre Ünye’nin İl olmaya aday ilçeler” listesinde 130 bini aşan nüfusuyla gösterilen il olması hususunda Sivil Toplum Kuruluşları toplanmış imza kampanyası başlatarak destek vermişti.

“Ünye’ye Kötü Haber”

Partisinin  Ordu İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyen Chp Genel Başkan Yardımcı Seyit Torun, gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Aralarında Ünye’nin de olduğu bazı ilçelerin il yapılacağı yönündeki iddialara ilişkin Torun, ” Bu gibi söylentilerin seçim öncesi vatandaşa sunulmuş politik bir söylemden ibaret olduğunu düşünüyorum. Her seçim dönemi bir havuç uzatılır böyle” dedi.

Chp Genel Başkan Yardımcı Seyit Torun, “ Değerli arkadaşlar, bu her seçim döneminde gündeme gelir. Bir havuç uzatılır böyle, sürekli. Şurayı il yapacağız, burayı yapacağız. Her ilde de vardır; büyük ilçelerimiz. Bunlar da il olmak ister elbette ki. Ama ben burayı yapacağım şurayı yapacağım demekle olmaz. Bu karşılıklı bir ortak akılla, uzun bir çalışmayla; ben yaptım oldu denecek bir olay değil. Bu her zaman olduğu gibi seçim öncesi vatandaşa sunulmuş politik bir söylemden ibaret olduğunu düşünüyorum. Geçmişte 100 il gibi projeleri vardı. Ama görüyoruz ki hiçbiri yerine gelmedi” diye konuştu.

%d blogcu bunu beğendi: