Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

ÜNYE’NİN HER NOKTASINDA ÇALIŞIYORUZ”

212
Reklamı Gizle

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, CevizdereMahallesi’nde devam eden yol çalışmalarını incelemeleri sırasında yaptığı açıklamada, “Beton, parke, stabilize yolve altyapı çalışmaları başta olmak üzere Ünye’nin her noktasında çalışıyoruz. Amacımız ilçemizi her alanda büyütüp, geliştirmek ve bölgenin cazibe merkezi haline getirmek.” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, CevizdereMahallesi’nde devam eden yol çalışmalarını AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, yönetim kurulu ve belediye meclis üyeleriyle birlikte yerinde inceledi.

Başkan Tavlı, incelemeler sırasında yaptığı açıklamada, “İlçemizin her alanında koordineli bir şekilde çalışıyoruz.İlçemizin en ücra köşesine hizmet götürmenin gayretindeyiz.” diye konuştu

-“Amacımız ilçemizi her alanda büyütüp, geliştirmek”-

Planlı ve sürekli devam eden çalışmalarımızla ilçemizde yol sorununu yaşanmaması için gayret ettiklerini belirten Başkan Tavlı, “İlçemizin her noktasına hizmetlerimize ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Beton, parke, stabilize yol ve altyapı çalışmaları başta olmak üzere Ünye’nin her noktasında çalışıyoruz. Amacımız ilçemizi her alanda büyütüp, geliştirmek ve bölgenin cazibe merkezi haline getirmek.Ulaşım ağını daha konforlu ve kaliteli hale getirdikçe vatandaşlarımızın yaşam standardı da buna paralel olarak yükselmektedir. Kırsal mahallelerimizin en ücra yerlerine kadar hizmet ulaştırma gayreti içerisindeyiz. Ünyeli hemşehrilerimiz için gece gündüz demeden özveriyle çalışıyoruz.” dedi.

-“İlçenin her noktasındayız”-

Fen İşleri Müdürlüğü başta olmak üzere tüm ekiplerle sahada olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, şunları söyledi:

“Şuanda çalışma yapılan noktalardan sadece birinde bulunmaktayız. Bura haricinde Pelitliyatak ve KeşMahallerimizde beton yol, Gölceğiz ve YeşilkentMahallerimizde yol tesviye ve çakıllama, Gölevi, Atatürk ve Fevzi Çakmak Mahallerimizde yağmur suyu hattı, Çamurlu ve Burunucu Mahallerimizde kaldırım ve parke yol, GürecülüMahallemizde çocuk parkı çalışmaları şuanda aklıma gelen çalışmalardan sadece birkaçı. Hizmetlerimizin hızlı ve akıcı olmasında büyük emekleri olan, çalışanlarımıza destek veren muhtarımız başta olmak üzere değerli mahalle sakinlerimizeteşekkür ediyorum.

-“Muhtarlarımız ve hemşerilerimizin taleplerini önemsiyoruz”-

Kendilerine gelen her talebi önemseyip değerlendirdiklerini belirten Başkan Tavlı, “Muhtarlarımız ve mahalle sakinlerimizle saha çalışmaları sırasında sürekli görüş alış verişinde bulunuyoruz. Bizlere gelen talepler doğrultusunda ve aciliyet sırasına göre çalışmalarımızı yürütüyoruz.” diye konuştu.

-Muhtardan Ünye Belediyesine Teşekkür-

Cevizdere Mahallesi Muhtarı Şükrü Balcıoğlu, yapılan çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’ya ve ekibine teşekkür etti.

Bir yanıt yazın