Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

ÜNYE SANAYİ KAVŞAĞINA NEŞTER

96
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediyesi şehir içi ulaşımı rahatlatmak ve modern hale getirmek için yatırımlarına devam ediyor.

İl genelinde alt yapıdan üst yapıya birçok yatırımı hayata geçiren Ordu Büyükşehir Belediyesi Altınordu ilçe merkezinde yaptığı kavşak düzenleme çalışmalarına Ünye ilçesinde devam ediyor. Yıllardır beklenen Ünye Sanayi Kavşağında çalışmaların startını veren Büyükşehir Belediyesi kavşak üzerinde yapacağı genişletme ve sinyalizasyon çalışmaları ile ulaşımda rahatlama hedefliyor.

MODERN VE AKICI TRAFİK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Ordu’nun dört bir noktasında çalışma içerisinde olduklarını söyleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, ilçelerde hayata geçirdiğimiz kavşak düzenleme çalışmaları ile trafikte gözle görülür bir rahatlama sağladıklarını söyledi.

Genel Sekreter Coşkun Alp, “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile ilimiz genelinde kavşak düzenleme çalışmalarına başladık. Daha önce Altınordu ilçemizde 6 noktada kavşak düzenlemesi yaparak hayata geçirmiştik. Şu an Ünye ilçemizde önemli geçiş noktalarından birisi olan Sanayi Kavşağında düzenleme çalışmalarının startını verdik. Burada yapacağımız genişletme ve sinyalizasyon çalışmalarıyla hem vatandaşlarımız vakit kaybetmeden gitmek istedikleri yere ulaşacaklar hem de kavşak üzerinde yaşanabilecek istenmeyen kazaları da en aza indirmiş olacağız” dedi.

ALTINORDU’DA ÖNEMLİ RAHATLAMA SAĞLANDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu ilçe merkezinde yapılan kavşak düzenlemeleri trafikte önemli rahatlama sağladı. Çalışmaları tamamlanarak modern hale getirilen Belediye Kavşağı, Sivas Kavşağı, Rus Pazarı Kavşağı, Mevlâna Kavşağı, Dörtyol Kavşağıve (Yeni Mahalle) Fındıklı Kavşakta yapılan düzenleme ile şehir içi trafikte önemli bir rahatlama sağlanırken, muhtemel kazalar ise en aza indirilmiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: