Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

ULUBEY’İN MAHALLELERİNE ASFALT KONFORU

361
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ulubey’in dört mahallesini birbirine bağlayan grup yolunda başlattığı asfalt çalışmasını tamamladı.

Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan asfalt seferberliği sürüyor. Mahalle ve grup yollarını asfalt ve beton yollarla buluşturan Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, on yılların sorunlarını bir bir çözüme kavuşturuyor. 19 ilçede belirli bir program çerçevesinde devam eden çalışmalarla, vatandaşlara standardı yüksek bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

DURAK, ÇAĞLAYAN, GÜVENKÖY VE GÜZELYURT BAĞLANTI YOLU ASFALTA KAVUŞTU

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından  Ulubey ilçesi Durak Mahallesi’nde başlatılan asfalt çalışması ile Çağlayan, Güvenköy ve Güzelyurt mahallelerini birbirine bağlayan grup yolunda emülsiyon asfalt çalışması tamamlandı. Toplam uzunluğu 3,5 kilometre olan güzergahta çalışmalar tamamlanarak vatandaşların hizmetine açıldı.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Ulubey ilçesine yapılan yol yatırımlarından dolayı memnuniyetlerini ifade eden vatandaşlar, “Asfaltla birlikte yıllardır özlemini çektiğimiz bir yatırıma kavuşacağız. Desteklerinden dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dediler.

Bir yanıt yazın