Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

ULUBEY’İN DÖRT MAHALLESİNE ASFALT KONFORU

393
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ulubey ilçesinin 4 mahallesini asfaltla buluşturuyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalarla, yollar standardı yüksek, konforlu bir yapıya kavuşuyor.

Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalle ve grup yollarında başlatılan asfalt seferberliği tüm hızıyla devam ediyor. 19 ilçenin tamamında yolları yeni bir görünüme kavuşturmak üzere hızlı ve planlı bir çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan güzergahları asfaltla buluşturuyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, belirli bir plan ve program çerçevesinde devam eden çalışmalarla, ilçelerin yol sorunlarını bir bir çözüme kavuşturduklarını söyledi.

4.5 KİLOMETRELİK MESAFE GERİDE KALDI

Ulubey ilçesinde 4 mahalleyi birbirine bağlayan güzergahta asfalt çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Güler, “Yolbaşı, Kalicak, Kumanlar ve DurakMahallesi yolundaki emülsiyon asfalt çalışmalarımız sürüyor. Şu ana kadar 4.5 kilometrelik mesafeyi asfalt konforuyla buluşturduk. Ekiplerimiz bölgede iklim şartlarına bağlı olarak çalışma yürütüyor. Geri kalan kısımdaki çalışmalarımızı da en kısa sürede tamamlayıp, vatandaşlarımızı standardı yüksek bir yola kavuşturacağız” dedi.

Ordu’nun yol sorunu kalmayana dek çalışmalarınsüreceğini vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, vatandaşlara konforlu bir ulaşım sunma konusunda son derece kararlı olduklarını sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir