Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

TOPLAM UZUNLUĞU 6 KİLOMETRE

34
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in 19 ilçede sürdürdüğü ulaşım hamlesi hızla devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Mesudiye Güzelce Mahallesi’nde çalışan ekipler, 6 kilometrelik güzergahı asfalt ile buluşturuyor.

Mahalle ve grup yollarını asfalt ile buluşturan Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yaptıkları çalışmalarla kentin kaderini değiştirmeye devam ediyor. Türkiye’nin en zorlu coğrafyasında ve kırsal kesimdeki mahallelere ulaşımı sağlayan güzergâhlarda özverili bir çalışma yürüten ekipler, altyapısı tamamlanan yolları asfalt yol konforuna kavuşturuyor.

TOPLAM UZUNLUĞU 6 KİLOMETRE

Yoğun tempoda ulaşım ağlarını yenileyen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Gölköy ilçesine ve birçok yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Ulus Derviş Türbesi’ne ulaşım sağlayan Mesudiye Güzelce Mahallesi yolunda çalışma başlattı.

Toplam uzunluğu 6 kilometreyi bulan güzergahın 3 kilometresinde çalışmaları tamamlayan ekipler, kısa süre içerisinde geri kalan bölümde de çalışmaları tamamlayarak mahalle sakinlerini rahata kavuşturacak.

BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yollarını sevinçle karşılayan Mesudiye Güzelce Mahallesi sakinleri yapılan yatırım için Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ettiler.

Mahalle sakinleri şöyle konuştular:

“Allah bin kere razı olsun. Bizi çok büyük bir sorundan kurtardılar. Burada çoluk çocuk yürümeyi bırakın nefes alamıyorduk. Yazı ayrı, kışın ayrı bir sorundu. Gerçekten çok büyük sıkıntımız vardı. Bu yol bizim için bulunmaz bir nimet oldu. Herkes bu yol için duacı olacak. Bu yol aynı zamanda Ulus Derviş Türbesi’ne ulaşım sağlıyor. Bu türbeye Türkiye’den hatta tüm dünyadan insanlar ziyarete geliyor. Yazın bu yolumuz ana cadde gibi işliyor. Bu yola gerçekten ihtiyacımız vardı. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.”

%d blogcu bunu beğendi: