Tecer,” Binlerce İnsan Bentonitle Hayat Buldu”

1222
Reklamı Gizle

Ünye Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Tecer, Bentonit Kili’nin şifasının binlerce insana ulaşmasının ardından herkese umut ışığı olduğunu söyledi.

Ünye Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Ve Maden Mühendisi Hamit Tecer, bentonit kilininin insan sağlığı üzerindeki etkilerinin ve insanların tedavilerinde etkin rol oynadığını ifade ederken, içerisinde bulunan yüksek negatif iyon özelliği sayesinde ise hastaların şifa bulmasınada yardımcı olacağını ifade etti.

Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde yaşayan binlerce insanın kilo, egzama, ağrı gibi bir çok hastalığa şifa kaynağı olan Bentonit, özellikle zararlı bakterilere karşıda vücudun bağışıklık sistemini koruyor.

Başta belirli eczaneler olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bentonit kiline ulaşmanın mümkün olduğunu söyleyen Maden Mühendisi Hamit Tecer,” Özellikle vücut bağışıklık sistemini korumak ve Bentonit kilinin faydalarını gören bir çok vatandaşlarımız bizleri arayarak yeniden kullanmak istediklerini söylediler. Yine yatak odalarımızda kullanabileceğimiz İstikbal Detox yataklar sayesinde kumaş bölgesine işlenen arındırıcı bentonit killeriyle sağlığa zararlı organik bileşenler odalarımızdan uzaklaşmasını sağlıyor” dedi.

“Bentonit Kullanıcılardan Olumlu Not Aldı”

Babasının bel fıtığı hastalığından kurtulmasının bentonit kiline borçlu olduğunu söyleyen Sadiye Söylemez,” Bentonit kili müthiş ve kıymetlidir. Size çok dua ediyorum Hamit bey. Üniversitede okuyan kızımın yurdundaki dolabında var. Ve ihtiyaç duydukça kullanıp içimi rahat ettirdi. Evimin olmazsa olmazı bentonit kilidir. Babamın bel fıtığı konusunda dotorlardan görüş aldık ve ameliyat olması söylendi. Felç riski dolayısıyla hayır diyerek kendi doktorumuzun verdiği besin destekleri ve ağrıları için mecburen kortizon iğne oldu. Tedavinin hemen ardından bentonit kili uyguladım. Ve cidden olumlu etkilerini gördüm. Bentonit kilinin kullanılmasının ardından babam aradı ve yürüme mesafesinin uzadığını söyledi. Ve o an çok sevindim. Dahası ise eşim kili kullanmasının ardından mide ağrıları geçti” dedi.

Bir başka bentonit kilini kullanan ve bir buçuk yıldır kil tedavisi kullandığını söyleyen Şakir Şen ise,” Bentonit kilin taşıdığı negatif iyonlar sayesinde vücudumuzdaki bilumum ağır metalar ve toksik maddelerden arındırdığı belirtiliyor. Ben bu konularda çok titiz olduğum için öncelikle temkinli yaklaşsam da, sıkı bir incelemeden sonra bir buçuk yıldır dörder litrelik iki kür kullandım. Kilo vermekte dahil fayda gördüğümü düşündüğümden beş litre daha aldım. Ben kendim yatma saatine yakın günde beş kaşık içiyoruz. Ayrıca alnımda ve göğsümdeki egzama için kortizonlu merhem kullanıyordum. Cilt için harici kullanabilen lokal krem çok iyi sonuç verdi ve kortizonlu merhemden kurtuldum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir