SULA’DAN İNSANA YOLCULUK SÖYLEŞİSİ

127
Reklamı Gizle

Ordu’nun Kumru ilçesinde 1’inci Sınıf Emniyet Müdürü ve Sanatçı Ahmet Sula öğrencilerle bir araya gelerek “İnsana Yolculuk” söyleşi programı düzenledi.

Kumru Kaymakamlığı öncülüğünde düzenlenen ‘’Kariyer Günleri Etkinlikleri’’ kapsamında Kumru Anadolu İmam Hatip Lisesi, Erçallar Anadolu Lisesi ve Şehit Sabri Eryeler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde,  söz, yazı ve resim sanatını harmanlayarak felsefi eserler üreten, Emniyet Genel Müdürlüğünde Terörle Mücadele Daire Başkanvekilliği gibi birçok önemli görevde bulunan 1’inci Sınıf Emniyet Müdürü ve Sanatçı Ahmet Sula ile “İnsana Yolculuk” söyleşisi gerçekleştirdi.

Öğrencilerle bir araya gelen Sula, “İnsana Yolculuk” adlı söyleşi programında çalışmalarından kesitler sunarak tavsiyelerde bulundu. Program karşılıklı soru ve cevap şeklinde sona erdi.

Programa ayrıca Kumru İlçe Kaymakamı İbrahim İşleyen, Kumru İlçe Millî Eğitim Müdürü Suat Evin, Kumru İlçe Emniyet Amir Vekili Mesut Demirel, Kumru İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Bülent Yılmaz, Muhsin Kütük, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Program sonunda Kumru İlçe Kaymakamı İbrahim İşleyen sanatçı Ahmet Sula’ya teşekkür ederek çiçek ve hediye verdi.