Reklam
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

ŞANLITÜRK: TÜM BELEDİYELERE TALİBİZ

149
Reklamı Gizle

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, Cumhur İttifakı olarak 31 Mart 2024’de yapılacak olan Mahalli ve Yerel İdareler seçimlerinde bütün belediyelere talip olduklarını söyledi.

Mart ayında yapılacak olan 2024 Yerel Seçimlere sayılı günler kala MHP’nin Genişletilmiş Bölge İstişare toplantısı Samsun’da yapıldı.

Toplantıdan sonra açıklama yapan MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, ”31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak tüm Belediyelere talibiz inşallah.” dedi.

MHP Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı’nın yedincisi Ordu, Giresun, Sinop, Amasya, Tokat ve Çorum il teşkilatlarının katılımlarıyla yoğun bir katılım sağlandı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantının heyet başkanlığını ise MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu yaptı.

Toplantıda söz alan Şanlıtürk, başta dış politikalara ardından İsrail’in Gazze’ye uyguladığı soykırıma ve Türkiye’nin de bu gelişmelere karşı nasıl bir rol model sergilediğine dikkat çekerek sözü yerel seçimlere getirdi.

31 Mart’ta Cumhur ittifakının hayli iddialı olduğuna da parmak basan MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk şu ifadelere yer verdi;

Genel Başkan Yardımcımız Sayın İsmail Faruk Aksu, Çorum Milletvekilimiz Sayın Vahit Kayrıcı, Tokat Milletvekilimiz Sayın Yücel Bulut, Giresun Milletvekilimiz Ertuğrul Gazi Konal ve MYK Üyemiz Sayın Davut Haskırış ile birlikte; Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in talimatları ile başlattığımız Bölge İstişare Toplantılarımızdan, Samsun Bölge İstişare Toplantımızı gerçekleştirdik.

Ülke gündemini değerlendirdik, teşkilatlarımızla istişarelerde bulunduk. 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak tüm Belediyelere talibiz inşallah” diye konuştu.
Öte yandan Samsun’da yapılan bölge istişare toplantısına Ordu’dan yine yüksek oranda katılımın sağlanması hayli dikkat çekti. İl ve İlçelerden sağlanan katılımın MHP’nin Ordu’da da birlik ve beraberliğin öneminin nasıl tesis edildiğinin göstergesi oldu.

%d