ŞANLITÜRK, “HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK”

58
Reklamı Gizle
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, 31 Mart Yerel Seçimlerin ardından yaptığı değerlendirmede hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağına dikkat çekti.
Ordu genelinde Gülyalı ve İkizce ilçelerinde ilçe belediyelerini kazanan MHP’de önümüzdeki süreçte yeni bir dönemin başlangıcı olacağı bekleniyor. Özellikle CHP’nin kalesi olan Gülyalı ilçesini açık ara bir fark ile alan MHP’nin İkizce ilçesinde de benzer bir sonuç ile yeniden güven tazelemesi Cumhur ittifakı içerisinde birlik ve beraberlik tesisini de en iyi şekilde ortaya koymuş oldu.
Ordu Büyükşehir Belediyesini kazanan AK Parti ve Cumhur İttifakı adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ilçelerde de seçim kazanan Cumhur İttifakı Belediye başkanlarını tebrik eden MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Aylardır sahada Cumhur İttifakımız, parti kademelerimiz ve en önemlisi hemşehrilerimiz ile birlikte yürüttüğümüz seçim çalışmalarımız şükürler olsun ki başarıyla sonuçlandı.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler, kadirşinas vatandaşlarımızın teveccühüyle seçimi kazanarak ipi göğüsledi.
“Hiç birşey eskisi gibi olmayacak” sözüyle Ordumuzda yepyeni bir dönemin başlayacağının sinyalini veren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine ikinci döneminde başarılar diliyoruz.
Cumhur İttifakı sarsılmaz gücüyle sapasağlam yerinde durmaktadır.
Cenab-ı Allah, birlik ve beraberliğimizi daim etsin” dedi.